Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

Повертаючись до надрукованого


Шановні батьки, чиї діти вчаться в Макарівському НВК «ЗОШ І ступеня – районна гімназія»! Дирекція школи неодноразово просила вас не їздити машинами по території закладу!

На всіх зборах, лінійках, в особистих розмовах було прохання паркувати машини за межами території гімназії. Одні з розумінням ставилися до цього, інші намагаються довезти своє дитятко аж на третій поверх – аби воно саме не пройшло навіть декілька метрів.

Я вже не кажу про те, що і возите власних дітей із порушенням правил: на передньому сидінні, без пасків безпеки. На минулому тижні знову була різка розмова з окремими батьками. Мене не почули. Минулого тижня в «Макарівських вістях» з’явилася стаття «Нова «магістраль» через гімназію» за підписом Катерини Омельченко, яка також зазначає про порушення батьками-водіями.

На жаль, окремі батьки, які водять дитину в дитсадок через територію гімназії, теж дозволяють своїм дітям ламати туї, виривати квіти, смітити папірцями від цукерок на території навчального закладу. А деякі батьки можуть собі дозволити кидати недопалки на подвір’ї, їзди-ти мопедами та мотоциклами.

Ми закривали ворота, хвіртку, але одну хвіртку вже вкрали, іншу ми змушені були заварити «намертво», бо хтось пробував зняти.  А ворота розхитували машинами і пробували зламати.

Від сьогодні ми знову закриваємо для всіх ворота, окрім тих, хто привозить продукти для школи та для працівників школи, які ставлять свої машини у визначеному місці.

Запрошую працівників поліції допомогти дирекції закладу у боротьбі з батьками-водіями, які порушують правила.

Щиро дякую всім за розуміння.

Надія АЩЕНКО,
директор Макарівського НВК
«ЗОШ І ступеня – районна гімназія».

Tags: ,

Залишити відповідь