Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

Кубок Макарівського району з волейболу

У суботу, 24 березня, Макарівська дитячоюнацька спортивна школа гостинно приймала учасників турніру. На змагання прибули п’ять команд: «Інтер» та «Автомобіліст» – обидві з Макарова, «Факел» з Ніжилович, «Червоний Мак» с. Маковище та «Музичі» з Києво-Святошинського району.

Три гравці з команди «Бишів», яка стала володарем Кубка М.Ф. М’якшила, поїхали на турнір до Києва, тому команда не брала участі в Кубку, а «Зоря» з Королівки уже вдруге ніяк не може зібратися на турнір.

Команди були поділені на дві групи і грали за круговою системою. «Музичі» в напруженій грі здолали «Факел» –2:1, а «Інтер» обігрує «Музичі» – 2:1 та «Факел» – 2:0.

«Червоний Мак», програвши «Автомобілісту» у своїй групі, у півфіналі зустрічається з «Інтером» і обігрує його з рахунком 2:0, а
другий півфіналіст – «Музичі» переміг «Автомобіліста» з рахунком 2:1.

Фінал не залишив байдужими вболівальників, які з задоволенням слідкували за комбінаціями команд. Проте «Музичі» в напруженій боротьбі обіграли «Червоний Мак» і стали переможцями перехідного Кубка Макарівського району з волейболу.