Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

ПРИКРА ПОДІЯ


25 січня на подвір’ї Колонщинської ЗОШ І-ІІІ ст. сталася трагедія. Учня 6-го класу Олександра Коваля покусав пес. Ця  собака має господарів, які відпускають її погуляти без нагляду. Господарі через дільничного інспектора та виконком сільської ради були неодноразово попереджені про те, що їх собака бігає без намордника і створює загрозу для дітей.

Редакції газети «Макарівські вісті» вдалося поспілкуватися з керівництвом школи та класним керівником хлопця. Вони висловили незадоволення, що господарі кожного дня відпускали собаку без нагляду, і просять всіх мешканців Колонщини тримати собак лише на території свого подвір’я.

Зі слів класного керівника Олександра, ми дізналися, що хлопчик з бабусею мешкає в с. Северинівка. Після прикрого випадку родина отримала допомогу від Колонщинської сільської ради, представників школи та мешканців села. Ольга Семенівна також назвала прикрим той факт, що не відгукнулася на заклик про допомогу Копилівська сільська рада, до складу якої входить с. Северинівка.

Але Сашко тримається та дякує разом із бабусею всім за допомогу!

Tags: , , ,

Залишити відповідь