ГРОМАДА КАЛИНІВКИ ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ СЕЛА

0

17 грудня, у День святої великомучениці Варвари у с. Калинівка святкують Храмове свято та День села. Ця дата була обрана мешканцями села чотири року тому не даремно. Адже у Калинівці зараз споруджується храм святої великомучениці Варвари.

Другий рік поспіль свято припадає на вихідні дні, а тому перетворюється у справжні урочистості. Як і минулого року так і цього місцем проведення заходу було обрано один зі складів на території ЛЦ «Комодор». Цього року було вирішено проводити свята за схожим сценарієм як і рік тому.

Оскільки у одній події поєднано два свята, то і заходи складаються з двох частин: вранці церковна служба, сповідання та причащання. Потім святковий обід. А у другій половині дня привітання та святковий концерт.

Церковна служба, яку проводив настоятель місцевого храму ієромонах Іоаким (Тищук) розпочалася о 9.00. На неї прийшло більше ста місцевих мешканців. Своєрідною прикрасою служби став спів автентичного фольклорного етно-гурту «Барвінок» з с. Фасова на чолі з Олексієм Зайцем.

Під час невеличкої імпровізованої паузи всі присутні мали змогу оглянути в залі виставку вишивок. Тут були представлені роботи мешканців Калинівки Валентини Костенко, Катерини Новик, Валентини Науменко, Олени Гедз та Зінаїди Понамаренко.

Користувалися популярністю у присутніх і роботи вихованці дитячого садка «Веселка» та учнів початкової школи Макарівського НВК «ЗОШ І ст. – районна гімназія».

Ну, а найбільший інтерес у учасників заходу викликала виставка вінків, яку представляли Юлія та Олександр Кириленки.
Вони до Калинівки привезли роботи, які зроблені власними руками. Частина вінків була зроблена по фотографіям зі старих журналів, а частина реставрована з уже здавалося б зруйнованого матеріалу.

А після святкового обіду, усіх присутніх чекали привітання від гостей та святковий концерт.

Привітати мешканців Калинівки завітали архімандрит Філарет (Єгоров), помічник-консультант народного депутата України Руслана Сольвара Леся Бурдик, Макарівський селищний голова Вадим Токар, Чорногородський сільський голова Віктор Логвиненко.

ko1

У свою чергу голова ОСББ «Калина» Тетяна Микитина від імені усіх мешканці Калинівки подякувала Вадиму Токарю та депутатському корпусу Макарівської селищної ради за співпрацю й подарувала солодкий подарунок.

Присутніх на святі зі сцени також вітали дітлахи з с. Чорногородка та с. Калинівка. Малеча за виконанні номери від Лесі Бурдик та Вадима Токаря також отримали солодкі подарунки.

А самих «стійких» цього дня після всіх привітань чекав чудовий концерт. Важко навіть словами описати, яка панувала у залі атмосфера коли на сцені перед мешканцями Калинівки виступали аматорський вокальний ансамбль «Зоряниця» (керівник Людмила Колос) та аматорський вокальний чоловічий гурт «Козацькі джерела» (керівник Олександр Сніжко) Макарівського районного Будинку культури.

ko3

Навіть після двогодинного виступу глядачі ще довго не хотіли відпускати артистів.

Поспілкувавшись з організаторами та гостями, редакція «Макарівських вістей» може зробити висновок, що свято в Калинівці вдалося на славу. Але можна зробити ще краще, чого і будуть прагнути у наступні роки.

У свою чергу мешканці Калинівки дякують Макарівському селищному голові Вадиму Токарю, депутатам селищної ради Олені Гедз та Галині Коваль, ієромонаху Іоакиму, керівнику логістичного центру «Комодор» Леоніду Пономаренку та колективам Макарівського РБК за організоване й проведене свято.

Додати коментар