Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

СК «ЮНІОР » БЕЗ ВТРАТ


У суботу, 11 листопада, СК «Юніор» проводив матч 4-го туру другої ліги чемпіонату м. Київ з футзалу проти команди «АБіП».

Для обох команд гра виявилася досить складною. Як наслідок – контроль м’яча та обережні атаки (цього дня бігти із шашками наголо на ворота суперника ніхто не збирався). За весь перший тайм можна виділити лише небезпечний удар по наших воротах, що прийшовся в поперечку та удар Дениса Литвина у стійку воріт.

Але на 20-й хвилині сталося те, що приголомшило наших суперників. Микола Лахтир відібрав м’яча в опонента та спрямував його на Романа Підоріна. Той, здавалося, втратив контроль над м’ячем, але в останній момент зміг віддати пас Ярославу Шалону, котрого забули на дальній стійці. Ярослав без проблем спрямував «круглого» до сітки воріт – 1:0.
На другий тайм суперники вийшли розгубленими, що вилилося у другий гол. На 24-й хвилині Денис Литвин вдало обігрався з Миколою Лахтирем та опинився на ударній позиції. Удар вийшов потужний і голкіпер «АБіП» не зміг втримати м’яча під своїм контролем. Денис опинився першим на добиванні й технічно перекинув шкіряну сферу через воротаря – 2:0.

А на 34-й хвилині пятірка СК «Юніор», що в цей час перебувала на майданчику (Ярослав Конда , Андрій Очеретюк, Роман Головатюк, Ярослав Шалон, Роман Підорін), проявила неймовірні майстерність та взаєморозуміння. Близько хвилини вони утримували в справжній облозі ворота «АБіП» і в результаті з передачі Андрія Очеретюка Роман Підорін ударом у падінні забив третій гол нашої команди – 3:0.

А після цього настав час Ярослава Конди демонструвати свої вміння, адже супротивники раз по раз намагалися відігратися. Проте, наш воротар зміг відіграти на нуль, вдало діючи як при ударах по воротах, так і на виходах.

Отже, 3:0 і СК «Юніор» продовжує очолювати групу F другої ліги чемпіонату м. Київ з футзалу.

Андрій БУЛАХ.

Tags:

Залишити відповідь