Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

ФІНАЛ СПАРТАКІАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


14 жовтня в рамках обласної Спартакіади організація «Колос» приймала шість найсильніших волейбольних районних команд Київської області: Васильківську, Баришівську, Бориспільську, Ставищанську, Миронівську та Макарівську.

Згідно з регламентом для проведення змагань необхідно було надати командам два спортивних зали, тому для зручності обрали Макарівський НВК «ЗОШ І–ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» та Макарівську дитячо-юнацьку спортивну школу. Після жеребкування в ДЮСШ залишились Бориспільський, Миронівський та Васильківський
райони. Решта прибули до ліцею.

Переможці груп боролись за чемпіонство, а дві наступні команди – за третє місце. Треба зазначити, що слабких, прохідних ігор у жодної команди не було. Васильківський район хоч і програв бориспільцям (2:0) та миронівцям (2:1), показав цікавий і змістовний волейбол, змагаючись за кожне очко в партіях.

Запекла боротьба за вихід до фіналу відбулася також між Бориспільським та Миронівським районами. Суперники періодично лідирували по партіях. Перша – за бориспільцями, друга – за миронівцями. Тільки в третій – з рахунком 16:14 – перемогу здобув Бориспільський район.

Не менш напруженими були змагання і в ліцеї. У першій грі господарі обігрують ставищанців (2:1), а останні, в свою чергу, – баришівців (2:0). Макарівчани, з рахунком по партіях (2:1), перемагають баришівців, чим змусили вболівальників серйозно похвилюватись.

Не дивлячись на те, що фінал між Макарівським та Бориспільським районами закінчився на користь останніх (0:2), слід сказати про високий рівень гри і спортивний характер наших земляків, які виграли не тільки перше місце у своїй зоні, але й стали другою командою в області (а раніше такого успіху команда не мала!). Тож щиро вітаємо їх з перемогою і бажаємо не втрачати завойованих позицій!

Третє місце за командою з Миронівського району .

Команда-чемпіон та призери нагороджені кубками, медалями і пам’ятними грамотами, які вручив очільник Київської обласної організації «Колос» Павло Соловей.

Анатолій ПРОЦЕНКО,
голова Макарівської районної
організації «КОЛОС».

Tags:

Залишити відповідь