Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

УПОРЯДКОВУЄМО ДОВКІЛЛЯ


Минув тиждень, як було ухвалено розпорядження голови Макарівської районної державної адміністрації від 18.09.2017 р. № 484 «Про проведення в Макарівському районі осіннього місячника благоустрою населених пунктів», згідно з яким з 18 вересня по 18 жовтня 2017 року триватиме упорядкування довкілля.

Основна мета – це не тільки чергове санітарне очищення територій селищ і сіл району, але й забезпечення утримання їх у належному стані, збереження об’єктів загального користування, створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення.

Наша Червонослобідська сільська громада активно включилась в роботу. Депутати разом з педагогами й учнями школи, жителями села, прибирали вулиці, стихійні сміттєзвалища, упорядковували кладовище, скошували траву на газонах і придорожніх смугах. А 25 вересня було організовано централізований безоплатний вивіз сміття з приватних садиб людей.

Звичайно, у виконанні робіт не обійшлося без спонсорської допомоги. Її ми отримали від генерального директора ТОВ «Агро Холдинг-МС» Юрія Карасика, котрий виділив 5 000 гривень на придбання бензокоси та запасних частин для неї. Крім того, він без зайвих зволікань видає зерно нашим орендодавцям, а нещодавно кожному розвіз домашню олію безкоштовно. Мешканці села глибоко вдячні Юрію Михайловичу за людяне ставлення, за небайдужість у вирішенні нагальних справ села.

Що ж до питання місячника благоустрою, то наразі основним є те, щоб порядок в селі зберігався й надалі, щоб у свідомості людей завжди було бажання жити в комфортному довкіллі.

Валентина ПАНОВА,
сільський голова,
с. Червона Слобода.

Tags: ,

Залишити відповідь