Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

СТВОРЕННЯ ВАСИЛЬКІВСЬКОГО ГОСПІТАЛЬНОГО ОКРУГУ ТРИВАЄ…


У серпні 2017 р. на базі Васильківської ЦРЛ відбулося перше «установче» засідання Госпітальної ради Васильківського госпітального округу Київської області, основною темою якого було обрання голови даного дорадчого органу та претендентів на інші посади, а також обговорення питань щодо реформування охорони здоров’я в Україні та в Київській області.

У робочому засіданні взяли участь представники семи адміністративно-територіальних одиниць з восьми, які увійшли до цього госпітального округу (не було лише представників Макарівського району). Головувала на засіданні директор Департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації Алла Арешкович.

Обговорили питання щодо комплексного реформування охорони здоров’я в Україні, а також обрали керівний склад Госпітальної ради Васильківського госпітального округу.

Представники Києво-Святошинської райдержадміністрації та Києво-Святошинської районної ради утрималися при голосуванні, тому що нормативно-правовими актами не визначені реальні механізми управління та фінансування закладів охорони здоров’я в межах госпітального округу. Крім того, рамкові вимоги до лікарень інтенсивного лікування не затверджені наказом Міністерства охорони здоров’я України або іншими нормативно-правовими актами.

Варто зазначити, що голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова офіційним листом звернулася до голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Ольги Богомолець щодо врегулювання цього питання у законодавчій площині та ухвалення нормативно-правової бази, яка б регулювала організаційні і фінансові механізми впровадження госпітальних округів. Відповідь ще не отримали.

Tags:

Залишити відповідь