ПОСВЯТА В УЧНІ

0

У п’ятницю, 1 вересня, в Макарівському районному Будинку культури відбулася посвята дітей, які вперше переступили поріг Макарівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – природничо-математичний ліцей» та навчатимуться в перших класах закладу – в учні.

Захід мав виховну та навчальну мету, адже, прийшовши до школи після дитячого садка, кожна дитина відкриває новий етап свого розвитку вже в якості школяра, а це вже інші вимоги. Дітям потрібно бути більш старанними, уважними, відповідально ставитися до уроків, робити домашні завдання та, перш за все, навчитися витримці сидіти за партою протягом уроку.

posv1
Казкову атмосферу «Країни знань» створив дитячий колектив «Акварелі» (керівник Людмила Колос) і учасники зразкового аматорського хореографічного колективу «Ясочка» (керівник Оксана Смоленська) Макарівського районного Будинку культури, які занурили першокласників у світ абетки та цифр. Тут були і Королева, і Літери, і Цифри «1» та «2», які згодом перетворилися на число «12» – найвищу оцінку учнівських знань. Саме вони передали представникам від кожного з п’яти перших класів ключі, щоб відімкнути двері в ще досі малозвідану «Країну знань».

Наталія ГЕРБУТ,
методист Макарівського районного будинку культури.
Фото з сайту Макарівської РДА.

Додати коментар