Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

Гуляй, село!!!


Село моє – це Гульва-річка,
Що з чистого струмує джерела,
Прозорий ранок, прохолодна нічка,
Калина, що у лузі розцвіла…

Такими словами розпочалася урочиста частина святкування Дня села Ніжиловичі, що відзначалося теплого суботнього вечора 26 серпня. Багато односельців та гостей свята прийшли подивитися концерт, що був організований власними силами, адже наша ніжиловицька земля багата співочими талантами: це вокальний ансамбль «Полісянка», дитячий вокальний ансамбль та окремі вокалісти.

Привітання і грамоти за плідну працю на розвиток села отримали жителі Ніжилович від першого заступника голови Макарівської РДА Ірини Багінської. Також були присутні гості, що привітали всіх зі святом: помічник-консультант народного депутата Руслана Сольвара – Олеся Бурдик, голова Макарівської районної ради Олександр Гулак.

Багато гостей свята – це наші земляки, в яких босоноге дитинство і незабутня юність пройшли в нашому селі; Анатолій Бикоріз та Людмила Ясинська-Лещенко привітали своїх земляків зі святом.

Голова села Ольга Поливач відзначила подяками та цінними призами членів громади, якими ми можемо пишатися – це учасники АТО, а також люди, які багато років свого життя віддали праці в рідному селі: медики, вчителі, соціальний працівник, бібліотекар та інші, відзначили сімейні пари, що прожили в шлюбі більше 60 років (таких у нас три пари!), старожилів села та наймолодших жителів, що нещодавно народилися. Привітала голова також колективи села зі святом: шкільний, дитячого садочка, лісництва…

Цікаво на святі було всім. Для дітей працювали аніматори, також малюки мали змогу пострибати на батуті та скуштувати солодкої вати.

На святі було організовано й виставку-ярмарок, де умільці села могли показати свої вироби (вишивки, прикраси, кулінарні вироби) та, за бажанням, продати їх.

А так як жодного свята не буває без застілля, то всі пригостилися смачним кулішем.

Бажаємо вам у добрім
здоров’ї прожити,
Й наступного свята
на той рік діждати,
Щоб наше село
розросталось і квітло,
Завжди щоб дзвеніла
тут пісня крилата,
Гули новосілля, весілля, родини,
І радості, щастя
було в нас багато!

Анатолій БИКОРІЗ,
с. Ніжиловичі.

Tags: ,

Залишити відповідь