Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

Помилки враховані…

У неділю, 27 серпня, ФК «Здвиж» приймав на Центральному районному стадіоні імені М.Х. Бруквенка у Макарові ФЛ «Дружба» з м. Березань. Виходячи з турнірної ситуації в першості Київської області, ця гра була битвою за третє місце.

Перед початком гри вдалося трішки поспілкуватися з тренерами ФК «Здвиж». Від них дізналися, що на гру наші земляки виходять у дещо ослабленому складі. Відразу четверо гравців отримали травми і могли взяти участь у матчі. Також із-за чергової жовтої картки пропускав цю зустріч капітан та граючий тренер Юрій Боримський.

І взагалі на гру проти ФК «Дружба» була заявлено лише 12 польових гравців та двох воротарів. Правда як потім виявилося у суперників ситуація з гравцями була не краща. Вони взагалі привезли до Макарова лише 11 осіб. І про заміни могли лише мріяти.

При вивченні стартового складу, ми помітили, що в команді ФК «Здвиж» сталися зміни у порівняні з минулим туром. На поле з перших хвилин вийшов новачок команди Олександр Климанов та Олександр Горбань з Сергієм Горбецьким. Новачок червоно-чорних вийшов на правий фланг атаки, Сергій на свій улюблений лівий фланг атаки, а Олександр в опорну зону.

Слід сказати, що уже перші хвилини показали, зроблені заміни мали позитивний результат. ФК «Здвиж» на правах господарів активніше почав гру. Уже на 2-й хвилині було нанесено перший удар по воротах команди з Березані.

Проте досить швидко гості збили наступальний темп господарів і пішли в атаку. І відразу на 8-й хвилині заробили право на пенальті. Рефері поєдинку побачив гру рукою з боку капітана червоно-білих центрального захисника Валентина Прокопчука. Проте удар у Щедринського вийшов не точним.

Після цього моменту захист ФК «Здвиж» більше подібних помилок не допускав і відіграв надійно. Вболівальникам сьогодні сподобалася гра усього квартету захисників.

А гравці з Маковища пішли в атаку. Слід відзначити, що на відміну від матчу тижневої давнини у грі проти ФК «Дружба» червоно-білі знову повернулися до своєї тактики, яка приносила успіх у першому колі. Закидання на флангових гравців з подальшим прострілом чи навісом у штрафний майданчик.

І ця тактика дала перший результат на 14-й хвилині. Олександр Горбань закинув м’яч на Сергія Горбецького, той вдало прострелив в район 11 метрової відмітки на Руслана Лазебного, який і переправив м’яча до воріт – 1:0.

IMG_2600

Через кілька хвилин подібна атака пройшла у червоно-білих з лівого флангу. Але простріл від Олександра Климанова нападаючий Євгеній Черналівський використав не вдало. М’яч полетів значно вище воріт.

Також вболівальники у цьому матчі змогли побачити нову зброю від червоно-білих, штрафні удари у виконанні Павла Гноєвського, які кожного разу перетворювали в небезпечні моменти поблизу воріт ФК “Дружба”.

Гравці з с. Маковище не знижуючи темпу, пішли з новими силами в атаку. На 36-й хвилині Олександр Климанов отримав м’яч в штрафній суперників пройшов двох захисників та пробив під опорну ногу голкіпера – 2:0.

IMG_2613

Лише після цього червоно-білі взяли паузу в грі, що вилилося в боротьбу в центрі поля. Останні 10 хвилин першого тайму команди грали майже без воріт. Переважно у центрі поля.

На другий тайм тренерський склад ФК «Здвиж» зробив одну перестановку. Олександр Климанов перейшов на позицію під надаючого, а Руслан Лазебний змінив його на правому фланзі атаки.

Другий половину гри червоно-білі розпочали з атак, але досить швидко гості перехопили ініціативу і спробували замкнути господарів на їх половині. І команді з Березані на деякий час це вдалося. Гра у команди з Маковищ не клеїлася. Розриви між лініями стали великими, більше трьох точних пасів не виходило. Травму отримав Олександр Климанов і на деякий період випав з гри. Почав дещо підсідати Сергій Горбецький, а таки через Руслана Лазебного не виходили. Багато нервувати почав Олександр Горбань, тренери почали хвилюватися щоб він не заробив вилучення.

Щось змінити замінами тренери червоно-білих не могли. Адже мали лише двох гравців готових вийти. Одного тримали, чекаючи рішенні від Олександра Климанова чи зможе він продовжити гру. А іншого тримали на всяк випадок. Адже слід сказати, що гра була досить грубою і з великою кількістю фолів на межі отримання травми.

І все ж гравці з Маковищ без замін знайшли в собі сили переломити ситуацію і знову піти в атаку. На 75-й хвилині Олександр Климанов до останнього поборовся за м’яч з голкіпером суперників. У результати шкіряна куля відскочила до Сергія Горбецького, який її з лінії штрафного майданчика відправив у пусті ворота – 3:0.

IMG_2638

Олександр Климанов на жаль не зміг після цього продовжувати гру. Вболівальники сподівають що пошкодження у гравця не значне і він швидко повернеться до складу. Адже всі на трибунах помітили, що прихід цього футболіста посилив гру червоно-білих.

Останні 15 хвилин гри пройшли в атаках як однієї та к і іншої команди. Гравці були втомлені із-за цього на полі було багато фолів. Окремі з них ледь не переходили в сутички, але рефері досить швидко всіх заспокоював, показуючи жовті картки.

Фінальний свисток зафіксував перемогу ФК «Здвиж» у матчі за третє місце. А після того як своєї другої поразки поспіль зазнав ФК «Арсенал – Мала Снітинка», червоно-білі вийшли на друге місце у турнірній таблиці.

Наступних вихідних ФК «Здвиж» гратиме проти ФК «Богуслав». Про місце і час проведення ми повідомимо дещо пізніше.

ФК «Здвиж» (с. Маковище) ФК «Дружба» (м. Березань) 3:0 (Р. Лазебний, 14, О. Климанов, 36, С. Горбецький, 75).

Нереалізований пенальті: Щедринський (Дружба, 8).