Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

ФІНАЛ КУБКА МАКАРІВСЬКОГО РАЙОНУ: ІСТОРІЯ ТА МАЙБУТНЄ


24 серпня 2017 р. на Центральному районному стадіоні імені М.Х. Бруквенка у Макарові відбудеться  фінальний матч Кубка Макарівського району з футболу.

Це буде ювілейна 10-а гра під егідою Макарівської районної федерації футболу. Результати попередніх матчів були такими:

kr

Володарями Кубку були команди з п’яти населених пунктів району: Мотижин, Макарів, Копилів, Бишів, Маковище.

Тричі переможець визначався у післяматчевих пенальті, двічі переможний рахунок був мінімальним та чотири рази у фіналі фіксували розгроми.

Чинний володар Кубку у цьому році не брав участі ні в Кубку району, ні в чемпіонаті. Команда ФК «Здвиж» з с. Маковище грає у першості Київської області з футболу.

По дві перемоги у фіналі мають два клуби – ФК «Макарів» та ФК «Колос» (с. Мотижин). Однак якщо макарівчани виходили до фіналу, то вони і вигравали Кубок, а мотижинці на своєму рахунку мають ще й чотири програні фінали.

Саме ФК «Колос» (с. Мотижин) найчастіше виходив до фіналу – 6 разів.

Жодного разу склад команд у фіналі не повторювався. ФК «Колос» (с. Мотижин) тричі поспіль виходив у фінал (2008–2010 рр.), ФК «Макарів» – двічі поспіль (2011–2012 рр.).

У 2017 р. у фіналі зустрінуться дві макарівські команди. Це буде перший макарівський фінал та друге дербі команд з одного населеного пункту. Перший кубок розігрували команди з с. Мотижин.

Протистояння цьогорічних фіналістів має досить коротку історію і нараховує лише дві гри. Воно й не дивно, адже СК «Юніор» існує всього лише другий рік. Минулого року ці команди зустрічалися в Кубку Макарівського району, а цього року вони грали у чемпіонаті району.

2016 р.

Молода команда СК «Макарів» (нині СК «Юніор» – авт.), яка встигла навести шороху в першій лізі району, за жеребкуванням потрапила в Кубку Макарівського району на чинного чемпіона району та лідера вищої ліги – ФК «Макарів». Всі з нетерпінням чекали матчу, проте сенсації не сталося.
Обмінявшись голами на початку першого тайму, команди почали діяти більш обережніше і намагатися утримати нічийний рахунок, але під кінець гри гравці ФК «Макарів» заробили право на пробиття пенальті, який і було реалізовано. Матч закінчився із рахунком 2:1 на користь ФК «Макарів».

2017 р.

Зустріч 4-го туру чемпіонату району між командами ФК «Макарів» та СК «Юніор» мала стати одною із ключових у першому колі чемпіонату району.
Так і сталося. У першому таймі «юніорівці» вийшли вперед, а в другому закріпили свою перевагу, довівши рахунок до 0:3. Гравці ФК «Макарів» змогли скоротити відставання лише в компенсований арбітром час – 2:3.

За регламентом, якщо основний час закінчиться з нічийним рахунок, команди відразу пробиватимуться післяматчеві пенальті. Додаткових 30 хв. у фіналі не передбачено.

Запрошуємо всіх вболівальників прийти на фінальну гру Кубку Макарівського району. Початок гри о 11.00.

Андрій БУЛАХ,
прес-секретар Макарівської РФФ.

Tags: , , ,

Залишити відповідь