Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

Матч втрачених можливостей…

У неділю, 20 серпня, у Макарів повернулася першість Київської області з футболу. У цей день ФК «Здвиж» з с. Маковище приймав на своєму полі ФК «Рось» (м. Біла Церква).

Всі хто цього недільного дня завітав на стадіон, чекав сюрприз. Команда з Маковища перед грою презентувала нову форму, придбану за сприяння адвокатського об’єднання граючого Президента клубу Євгенія Черналівського. Тепер основний варіант форми матиме червоні та біли вертикальні полоси та чорні написи.

20952991_382330438868442_1486335779239315114_n

Вболівальники, які зібралися на трибунах за майбутній результат не переживали. Адже всі пам’ятали про перемогу на виїзді. Крім того коли на стадіоні з’явилася команда суперників, то можна було побачити що у переважній більшості це 16-ти та 17-ти річні хлопчаки.

І початок гри додав впевненості вболівальникам. Гру повністю контролювали червоно-білі. Однак до небезпечних моментів біля воріт гостей не доходило. Перший удар наші гравці нанесли на 15-й хвилині матчу. А починаючи з 20-ї хвилини білоцерківці вирівняли гру і навіть нанесли кілька небезпечних ударів по воротах ФК «Здвиж», які у цей день захищав Богдан Живага.

Червоно-білі відповіли лише одним небезпечним моментом. Однак гостей врятував воротар. Гра у наших земляків у першому таймі не склалася. Постійно помилявся опорний півзахисник, навіси з флангів не знаходили адресатів у штрафному майданчику, ударів по воротах за весь перший тайм було нанесено аж один. Тренерському складу потрібно було вносити зміни в перерві.

Однак на другий тайм команда вийшла без замін. І гра продовжилася за сценарієм першого тайму. Без результативні атаки ФК «Здвиж» та гострі контратаки ФК «Рось».

Але незабаром пішли заміни. Першим на полі з’явився Олександр Горбань. Вийшов він на позицію опорника, але отримав завдання другий темпом проводити атаки на ворота суперників. І уже першим своїм дотиком до м’яча Олександр здригнув поперечку воріт білоцерківців.

А через кілька хвилин було відкрито і рахунок. На 58-й хвилині червоно-білі заробили право на штрафний удар на лівому фланзі атаки, біля самого кутового прапорця. Навісом зі штрафного вдало скористався Євгеній Черналівський, який проводив свою першу гру після травми. Випригнувши він відправив м’яч у кут воріт. Це був його дебютний м’яч у першості Київської області.

IMG_2114

Після забитого гола тренери провели ряд замін і моменти почали виникати біля воріт ФК «Рось» один за одним. За десять хвилин сталося три виходи віч на віч з голкіпером. Але воротареві білоцерківців навіть не доводилося вступати в гру, адже гравці ФК «Здвиж» не могли попасти в створ воріт.

Гра потихеньку наближалася до фінального завершення, коли одна з атака білоцерківців призвела до кутового. Після його подачі спритнішим за всіх у штрафному майданчику виявився гравець ФК «Рось», який відправив головою м’яч під саму штангу. Рахунок став нічийним і тепер гравцям ФК «Здвиж» потрібно було все починати з початку. І хоч час що залишався червоно-білі проведи в атаках і мали два реальні моменти вирвати перемогу але рахунок залишився незмінним – 1:1.

Проте слід сказати, що з лідируючої групи першості Київської області очкі у цьому турі не втратила лише команда «Бородянка». Ситуація в лідируючій групі загострилася ще більше. ФК «Здвиж» продовжує займати третє місце. Наступних вихідних червоно-білі прийматимуть команду «Дружба» (м. Березань), яка має на даний момент такі ж показники як і наші земляки і ділить з ними третє та четверте місце.

Turn

Нагадаємо, що у першому колі ФК «Здвиж» у Березані програв з рахунком 1:2. А тому чекаємо на реванш.

І всіх вболівальників запрошуємо прийти й підтримати команду у важливій грі.

Флеш інтерв’ю з Євгенієм ЧЕРНАЛІВСЬКИМ:

Chern

• Розкажіть вболівальникам, які зміни відбулися в команді за період перерви. Хто новий прийшов?
  • У клуб були запрошені двоє нових гравців, один з них сьогодні грав на позиції атакуючого лівого півзахисника це Олександр Білан з лідера столичного чемпіонату «Єдина Сила», а також Костянтин Депутат –центральний захисник із лідера чемпіонату Макарівського району ФК «Копилів», який на жаль через травму сьогодні не зіграв. Також ведуться перемовини із лідером півзахисту ФК «Сокіл» (с. Михайлівка-Рубижівка) – Олександром Клемановим. Також лідер, капітан та граючий тренер Юрій Боримський змінив ігрову позицію із останнього захисника (ліберо) на швидкісного атакуючого форварда. Саме він має замінити Олександра Сухенка, який залишив команду.
  • Чи погоджуєтесь Ви з думкою вболівальників на трибунах, що тренери не вгадали сьогодні зі стартовим складом, особливо в лінії півзахисту?
  • Стартовий склад формую я особисто у співпраці з нашим капітаном та граючим тренером Юрієм Боримським, тому з приводу вгадали чи не вгадали можу сказати, що можливо і є проблеми, але виходимо з тих гравців, які є наявності і перебувають у найкращій ігровій кондиції.
  • З трибун здалося що в першому таймі не скалалася гра у опорного півзахисника – постійні обрізки, невдалі підкати. Та й взагалі перший тайм не можливо записати вам на користь. Це була недооцінка суперників? Адже проти вас грали 16-17 річні хлопчаки.
  • Можливо сказати, що десь і недооцінили, адже ми грали із аутсайдером у ролі одного з лідерів першості. Можу взяти на себе відповідальність за результат, адже не реалізував декілька реальних моменів для взяття воріт.
  • Дякуємо за інтерв’ю. Бажаємо успіхів у наступних іграх, адже тепер у вас починається період важливих ігор.
  • Вам дякую за підтримку ФК «Здвиж».

ФК «Здвиж» (с. Маковище)ФК «Рось» (м. Біла Церква) – 1:1 (Є. Черналівський, 58 — Безпалий, 81).