Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

ФК «Макарів » в Регіональній футбольній лізі Житомирщини


2017 р. є унікальним для футбольної Макарівщини. Різні команди Макарівського району представлені у найрізноманітніших футзальних та футбольних турнірах. Про СК «Юніор» (смт Макарів), ФК «Здвиж» (с. Маковище) та ФК «Чайки – Мотижин» уже йшла мова на сторінках газети. Сьогодні наша розповідь про ФК «Макарів».

Наші земляки, окрім участі в чемпіонаті Макарівського району з футболу, паралельно грають у турнірах, які проводить Регіональна футбольна ліга Житомирщини.
Окрім команди з Макарова, в змаганнях беруть участь такі команди: «Воля» (м. Коростишів), «Дружба» (с. Ставище), «Здвиж» (смт Брусилів), «Колос» (смт Брусилів), ФК «Коростишів» (м. Коростишів), «Рубін» (с. Ставище), «Сокіл» (с. Покришів).
Тренеру Мирославу Земліну вдалося зібрати команду, яка за рівнем гри не поступається суперникам із Житомирської області.
Першим турніром під егідою РФЛЖ, в якому взяли участь макарівські футболісти, став Кубок імені Р.В. Тимошенка, що стартував наприкінці квітня. Можливо, гравці ще не встигли набрати форму після зимової перерви, а можливо й інша причина, проте вже у 1/4 фіналу ФК «Коростишів» вибив макарівчан із Кубка: основний час закінчився з рахунком 1:1, а в серії пенальті більше пощастило гостям – 4:5. До речі, саме ФК «Коростишів» став володарем Кубка імені Р.В. Тимошенка.
Також ФК «Макарів» грає у чемпіонаті Регіональої футбольної ліги Житомирщини.
1-й тур було перенесено з 13 травня на 29 липня, а в наступних матчах ФК «Макарів» показав чудові результати:
2-й тур: «Дружба» – ФК «Макарів» 0:6;
3-й тур: ФК «Макарів» – ФК «Коростишів» 2:0;
4-й тур: «Рубін» – ФК «Макарів» 3:4;
5-й тур: ФК «Макарів» – «Сокіл» 5:0;
6-й тур: ФК «Макарів» – «Здвиж» 7:3;
7-й тур: «Воля» – ФК «Макарів» 0:0.
Після першого кола (без матчів 1-го туру) турнірна таблиця виглядає таким чином:tab

Також слід зазначити, що найкращим бомбардиром чемпіонату після 7-го туру є гравець ФК «Макарів» Сергій Муха (6 м’ячів).
Паралельно із чемпіонатом РФЛЖ проводиться і Кубок.
У 1/4 фіналу ФК «Макарів» впевнено пройшли «Сокіл»: вдома перемогли з рахунком 7:4, а на виїзді втримали здобуту перевагу – 2:2.
Крім того, уже зіграли перший матч півфіналу Кубка РФЛЖ: на виїзді переграли «Колос» із рахунком 1:2. Матч відповідь проводили 22 липня у смт Макарів.

Андрій БУЛАХ.

Tags: ,

Залишити відповідь