Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

ВДАЛИЙ ТАКТИЧНИЙ ТРЕНЕРСЬКИЙ ХІД

Коли організатори першості Київської області з футболу складали календар, вони навіть уявити не могли, що в 10 турі гратимуться відразу два центральних матчі турніру.

І якщо матч «Меліоратор» (Київ) – «Арсенал» (Фастів) ще можна була очікувати центральним, то гру «Здвиж» (Маковище) – «Діназ» (Вишгород) – ні, адже від новачка першості ФК «Здвиж» такої сміливості на початку турніру ніхто не очікував.

Сміливий новачок першості з с. Маковище у 10-му турі на своєму полі приймав «Діназ» (м. Вишгород). До початку туру, цю гру можна було назвати матчем за третє місце. Адже команда з Вишгорода йшла на третьому місці та випереджала свого суперника на два очки.

ФК «Здвиж» у випадку поразки відпускав би суперників на 5 очок, а у випадку перемоги підіймався на третє місце. Проте коли стало відомо про результат матчу лідерів першості, то виявилося що переможець гри в Макарові підійнявся на друге місце.

Не зважаючи на рекламу в пресі та інтернеті, вболівальників на гру зібралося не багато. Напевно, що багатьох злякав дощ, який пішов в Макарові за 30 хвилин до гри. Можливо, вплинув не зручний час гри (неділя 18.00).  Однак навіть ті хто цього недільного дня прийшов на стадіон не пожаліли про це. Крім того вони стали одним з каталізаторів, які погнали біло-червоних в атаку в другому таймі.

З перших хвилин команда з с. Маковище на правах господарів пішли в атаку, але до гострих моментів з їх боку не доходило. М’яч проходив повз ворота. Починаючи з 15 хвилини, ініціативою повністю заволоділа команда з Вишгорода. Однак і їх атаки не давали результату. Біло-червоні спокійно оборонялися та огризалися контратаками. Одну з них не точним ударом головою закінчив Олександр Горбань, а іншу, коли віч-на-віч вискакував Олександр Сухенко, не справедливо зупинив боковий арбітр, зафіксувавши положення поза грою. Але автор репортажу перебував на трибунах на одній лінії з нападником і може підтвердити відсутність офсайду.

Гості з Вишгорода продовжували атакувати. В один момент вболівальникам навіть здалося, що наші земляки починаються нервувати. В цей момент Олександр Горбань в не потрібний момент заробив жовту картку. Крім того гравці «Діназу» мали два гольових моменти, але їх підвела реалізація.

Кінець першого тайму показав, що у тренерського складу ФК «Здвиж», а слід заначити, що сьогодні командою разом з дискваліфікованим капітаном Юрієм Боримським керував граючий Президент Євгеній Черналівський, у перерві буде багато роботи, адже потрібно вносити корективи у гру.

Як показав початок другого тайму тренери зі своєю роботою справилися на «відмінно». Сайт Київської обласної федерації футболу вважає, що корінним переломом в грі став вихід на поле 17-річного Олега Бугайчука. Проте вболівальники на трибунах відмітили для себе, що тренери досить вдало в перерві вказали на слабкі місця в грі команди «Діназ». Біло-червоні з перших хвилин понеслися в атаку і мали кілька небезпечних моментів, однак одного разу головний рефері не побачив гри рукою в штрафному майданчику гравця з Вишгорода, а ще одну атаку було зірвано призначенням несправедливого офсайду

А тому не відомо, як склалася гра коли б не трапилося вилучення у команді з Вишгорода на 65-й хвилині. За грубий фол у центрі поля Шамрай, отримав другу жовту картку, яка для нього автоматично стала – червоною.

Вболівальники на трибунах лише почали говорити, що більшість потрібно використати, як м’яч влетів у ворота команди з Вишгорода. Це після не вдалого виносу зі штрафного майданчику, на правому фланзі атаки команди з с. Маковище Руслан Лазебний, не даючи опуститися м’ячу на землю, влучно пробив у ближній кут воріт. Голкіпер такого удару просто не очікував – 1:0.IMG_0935IMG_0951

Але навіть після цього «Діназ» мав кілька гольових моментів, проте знову підвела реалізація та вдало грав на останньому рубежі воротар біло-червоних.

Щоб знову вирівняти гру тренери ФК «Здвиж» провели кілька замін (за регламентом в першості Київської області можна за гру проводити сім замін) і ініціатива знову перейшла до господарів.

На 89-й хвилині Олександр Сухенко реалізував вихід сам на сам з голкіпером та встановив остаточний рахунок – 2:0.

Через кілька хвилин суддя дав фінальний свисток, зафіксувавши перемогу команди з с. Маковище. Здобуті у важкому матчі три очки та нічийний результат в матчу між командами «Меліоратор» – «Арсенал» дозволили піднятися нашим землякам на друге місце в турнірній таблиці першості Київської області. Вболівальники, які перебували на трибунах цього дня побачили на власні очі, що слова Євгенія Черналівського про зроблені висновки з минулої гри у Фастові відповідають дійсності.

Вболівальникам також дуже сподобалася сьогодні з першої до останньої хвилини гра центрального захисника Валентина Діназу. Цікавим є те, що у гравця не лише співзвучне прізвище з сьогоднішній суперником, а він ще й вихованець школи “Діназ”.

Тепер біло-червону команду знову очікує виїзд до Бородянки, де тепер суперником буде команда ФК «Бородянка». Прес-служба ФК «Здвиж», зважаючи на близьку відстань між Макаровом та Бородянкою закликає вболівальників підтримати команду у 11 турі.

БезымянныйФК «Здвиж» (с. Маковище) ФК «Діназ» (м. Вишгород) 2:0 (Р. Лазебний, 65, О. Сухенко, 89.

Вилучення: Шамрай (ФК «Діназ», 65).