Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

«Безвіз» не без сліз?


Відомо, що недавно був оголошений безвізовий режим з Євросоюзом. Тепер для перетину кордону українцям не потрібно чекати довго й нудно оформлення віз, аби потрапити до європейських країн. Достатньо мати лише біометричний паспорт. Звучить вражаюче, чи не так? Хіба це не те, про що ми мріяли?

Але якщо «пірнути» в цю тему глибше, то все не так просто, як здається спочатку. Кожна країна встановила певну суму, яка
має бути з собою в українців, які подорожують, на кожен день.
Що думають стосовно безвізового режиму макарівчани?
Олеся, 35 років:
– Для моєї сім’ї встановлення безвізу було необхідним, адже мій чоловік періодично їздить працювати за кордоном. Та й взагалі ми часто подорожуємо Європою, а тепер для цього достатньо мати лише біопаспорт.
Катерина, 52 роки:
– Особисто мені байдуже щодо безвізу, адже я не збираюся ним користуватися. І напевно, не всі бажаючі зможуть його використати, адже аби поїхати за кордон, треба мати гроші, а їх зараз у простих людей не вистачає на Європу. Я думаю, що владі спочатку треба було створити умови для того, аби й у нас було добре, той рівень життя, як у європейських країн.
Діана, 17 років:
– Безвізовий режим це, звісно ж, добре, Україна його справді заслужила, але в мене та моєї родини зараз немає коштів, аби насолодитися подорожами за кордоном.
Кароліна, 18 років:
– На мою думку, безвізовий режим для України не був першочерговою необхідністю, звісно, це добре, але в країні є набагато важливіші проблеми, від яких влада відволікає увагу народу, «кинувши» йому цей «безвіз».
Сергій, 23 роки:
– Особисто для моєї родини безвізовий режим має значення, адже моя мама працює за кордоном. Тепер їй не треба буде мучитись з оформлюванням віз, з їх подовженням та тому подібними клопотами. Тому я дійсно радий, що Україна отримала цей подарунок від Європи.
Олександр, 57 років:
– Я найщасливіша людина в усьому світі, адже тепер, коли Україна має безвізовий режим з Європою, я нарешті зможу поїхати до своїх доньки та онуки в Іспанію! Мені ніяк не хотіли давати візу, скільки я промучився, бігаючи з документами туди-сюди, відомо лише Богові. Донька не могла приїхати, оскільки доглядала свою малечу. А тепер я зможу їх побачити!

Альона ЄРМОЛЕНКО.

Tags:

Залишити відповідь