Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

ДЕРБІ СУСІДІВ

У суботу, 24 червня, у рамках дев’ятого туру першості Київської області з футболу «Титан» (смт Бородянка) приймав у себе в дома ФК «Здвиж» (с. Маковище). Зважаючи на близьку відстань до смт Бородянка, представник газети «Макарівські вісті» вирішив відвідати дербі сусідів.

Уже в маршрутці з Макарова до Бородянки стало зрозуміло, що не лише районний часопис цікавив матч червоно-білої команди у Бородянці. Майже на кожній зупинці до автобуса заходили вболівальники ФК «Здвиж». Ще більша група підтримки зібралася уже в міській маршрутці від вокзалу до стадіону.

Поки вболівальники до місця проведення матчу, то йшло жваве обговорення стадіону. Усім було відомо, що гра відбудеться на стадіону «Борекс». А вболівальники зі стажем пам’ятають, що на початку 2000-х на цьому стадіоні команда «Система-Борекс» грала матчі першої ліги чемпіонату України з футболу.

Однак коли ми підійшли до легендарного стадіону нас чекало розчарування. Виявляється бородянська арена на сьогодні в закинутому стані, поле не прибране, трибуни в напіврозібраному стані, підтрибунні приміщення перетворенні в сміттєзвалище…

А тому гра між «Титан» та «Здвиж» відбувалася поруч на одному з тренувальних полів.

Наші земляки підійшли до цієї гри в дещо ослабленому складі. Чого лише варта відсутність граючого Президента клубу. Євгеній Черналівський не зміг приїхати до Бородянки. Однак бойовий дух в команди був на високому рівні. Навіть Олександр Горбань отримавши у Києві диплом про закінчення навчального закладу, відразу помчався до Бородянки допомогти товаришам. Забігаючи наперед зазначу, що зробив він це не даремно, ставши одним з героїв матчу.

Щойно команди вийшли на поле, як небо затягнули хмари і пішов дрібний, але не приємний дощ. Як результат всі вболівальники, які зібралися на трибуні, змушені були ховатися під дахом, який знаходився за воротами команди «Титан». І група підтримки ФК «Здвиж» про зміну місця перебування у першому таймі не пожаліла.

Гра розпочалася з 20 хвилиною затримкою. Виявилося господарі гри не забезпечили наявності на грі лікаря. А тому головний суддя матчу, а нею була дівчина, не розпочинала гру, доки на стадіон не приїхала «карета швидкої допомоги». А щоб наздогнати втрачений час, другий тайм було розпочато майже без перерви. Це стало сюрпризом для ряду вболівальників, які у перерві залишили стадіон, а повернувшись через 15 хвилин дізналися, що уже пройшло 10 хвилин другого тайму.

Щодо першого тайму, то гравці ФК «Здвиж» відразу взяли гру під свій контроль. І всю першу половину гри складалося враження, що господарем матчу є команда з с. Маковище. Чого лише варта статистки «Титана» у першому таймі, два удари, один з них в створ воріт.

З перших хвилин, стало зрозуміло, що тренерський склад червоно-білих досконало вивчив гру бородянців. Якщо у матчі проти ДГ «Шевченківське» наші земляки постійно використовували лівих фланг атаки, то тепер атакували по центру і більше використовували дальні удари, тим паче погода спонукала до цього.

Уже в середині першого тайму вболівальники перестали рахувати небезпечні моменти біля воріт «Титану», адже атака накочувалася за атакою. М’яч дуже рідко переходив на половину ФК «Здвиж».

І нарешті на 24-й хвилині Олександр Горбань вдало підключився до атаки по правому флангу і, не зупиняючи м’яча, здійснив простріл у штрафний майданчик суперників. А там передачу замкнув не ким не прикритий Олександр Сухенко – 0:1.

На цьому гравці ФК «Здвиж» не стали збавляти обертів і знову продовжували атакувати. Воротар бородянців рятував кілька разів команду від гола. Проте на перерву команди пішли за рахунку 0:1 на користь червоно-білихIMG_0585.

У перерві дощ над стадіоном припинився і вболівальники ФК «Здвиж» перебралися на центральну трибуну, точніше те що від неї залишилося, щоб бути ближче до воріт суперників.

На другий тайм гравці «Титану» вийшли налаштованими відіграватися. Розуміючи це тренери ФК «Здвиж» перешли на гру в контратаку. Однак навіть за таких умов у команди з Бородянки не доходила до небезпечних моментів.

А гравці з с. Маковище свого моменту дочекалися. На 80 хвилині захисники червоно-білих кинули в прорив нападника Олександра Сухенка. Він обіграв оборонця та перекинув м’яч через воротаря – 0:2IMG_0625.

Тренер ФК «Здвиж» відразу робить кілька замін та наказує не збавляти темпу гри.

На 88 хвилині Олександр Горбань підібрав м’яч в центрі поля, обіграв кількох суперників. І коли всі від вболівальників до суперників чекали удару по воротах, він красивим пасом вивів віч-на-віч з воротарем Веклича. Нападник своєї нагоди не змарнував – 0:3IMG_0635.

Сумніви щодо переможця зникли. Але це був не останній гол в матчу. Уже через хвилину центральний захисник ФК «Здвиж» вирішив біля свого штрафного майданчику обігравати суперників, а не вибити м’яча. Як результат втрата і гол у ворота червоно-білих – 1:3.

А через чотири хвилини прозвучав фінальний свисток. Гра закінчилася черговою перемогою ФК «Здвиж», яка дозволить команді закріпитися в групі лідерів та підійти в гарному настрої до чергової виїзної гри. Наступний матч наші земляки проведуть у середу 28 червня проти «Арсенал – Мала Снітинка». Бажаємо перемоги ФК «Здвиж».

А вболівальників запрошуємо підтримати команду у домашній грі, яка відбудеться в Макарові уже найближчих вихідних. Адже грати доведеться проти одного з лідерів першості команди «Діназ» (м. Вишгород).

«Титан» (смт Бородянка) – ФК «Здвиж» (с. Маковище) 1:3 (Арещенко, 89 Сухенко, 24, 80, Веклич, 88).