Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

ПЕРЕМОГА НАД ЧИННИМ ЧЕМПІОНОМ

У неділю, 11 червня відбувся матч IV-го туру чемпіонату Макарівського району з футболу між нашим молодим колективом – СК «Юніор» та, багаторазовим чемпіоном Макарівського району – ФК «Макарів». У цьому поєдинку «юніорівці» були формальними гостями.

Цей матч по праву вважається «макарівським дербі», адже колективи представляють одне місто і для кожного це протистояння носить надпринциповий характер. Гра розпочиналася з хвилини мовчання за померлим Олександром Михальченком. Його син Євген був учасником матчу у складі ФК «Макарів».

Зі стартових хвилин поєдинку стало зрозуміло, що настрою на гру позичати нікому не треба, боротьба велася на кожному клаптику поля. На перших хвилинах матчу гравці СК «Юніор» мали незначну перевагу. Саме вони завдали першого удару по воротах та заробили перший кутовий. Потім ФК «Макарів» перехопив ініціативу і навіть створив кілька небезпечних моментів біля воріт біло-зелених. Але воротар «юніорівців» зіграв надійно.

А згодом нашим хлопцям вдалося вирівняти становище. І тепер уже гострі моменти виникали біля воріт ФК «Макарів». То в останній момент команду рятував вдалий підкат захисника, то стійка прийшла на допомогу голкіперу.

Але на 32-й хвилині уже ніщо не завадило Олександру Богдюку прорватися по лівому флангу та вколотити м’яч у нижній кут воріт односельчан – 1:0.

Обидві команди намагались діяти обережно, іноді навіть занадто, то ж на перерву гравці пішли з мінімальною перевагою «гостей».

Як і перший так і другий тайм почався з активних дій біло-зелених. Результатом цього став другий забитий гол. Роман Підорін, обійшовши декількох суперників, увійшов до штрафного майданчику і з гострого кута забив м’яч повз голкіпера ФК «Макарів» – 2:0. Перевага наших хлопців зростала, вони не переставали показувати рішучість і впевненість у перемозі. Згодом, не залишивши ніякого шансу противникам, Дмитро Юхименко вколотив третій м’яч у ворота ФК «Макарів».

Проте далася взнаки розконцентрованість гравців СК «Юніор», які вже відчували смак «сухої» перемоги, і в останні три хвилини матчу ФК «Макарів» відквитав два голи.

IMG_01633:2 – важка, але перемога СК «Юніор». Тепер біло-зелені готуються до матчу 5 туру проти ФК «Партизан» (смт Кодра), який відбудеться у неділю, 18 червня. Гра розпочнеться о 18:00 на стадіоні імені М.Х. Бруквенка. Запрошуємо всіх вболівальників підтримати наш СК «Юніор».