Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

Ринок праці Макарівського району


Аналізуючи ринок праці Макарівського району в першому кварталі 2017 р., слід зазначити, що суттєвих змін на ринку праці не відбулося. Так, протягом цього періоду до Центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні звернулось 130 осіб, що на 23 особи менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Станом на 01.04.2017 року на обліку в Центрі зайнятості перебуває 376 безробітних громадян. Із них: 158 осіб – це жінки, що становить 42 % від загальної чисельності безробітних, 159 осіб – це молодь до 35 років, що становить 42,3 % від загальної чисельності безробітних.
За соціальним становищем: 40,7 % – це особи, які мають робітничі спеціальності, 46,8 % – це службовці, 12,5% – особи, які займали робочі місця, що не потребують професії, кваліфікації.
Звертає на себе увагу те, що на ринку праці району збільшується число осіб, які мають базову вищу та вищу освіту. Разом вони становлять 41,03 % від всієї чисельності безробітних. Із 376 безробітних – професійно-технічну освіту мають 17,06 %, повну загально-середню освіту – 31,4 %, базову загально-середню освіту має 9,8% безробітних.
Професійно-кваліфікаційний склад безробітних – робітничі спеціальності, службовці, особи, які займали робочі місця, що не потребують професії, кваліфікації.
Станом на 01.04.2017 року в ЦЗН зареєстровано 55 вакансій. За I-й квартал 2017 року за допомогою Центру зайнятості було працевлаштовано 80 осіб, направлено на професійне навчання 5 осіб, залучено до громадських і тимчасових робіт 9 безробітних.
Ми всі у великому боргу перед тими людьми, які захищали і захищають нашу Україну в зоні АТО. Тому в працівників Центру зайнятості особливе ставлення до учасників антитерористичної операції. Станом на 01.04.2017 року на обліку перебувають 69 учасників АТО, працевлаштовано 7 осіб із даної категорії, проводиться робота щодо залучення їх до відкриття власної справи.
Для учасників АТО проводяться семінари разом з управлінням соціального захисту населення, управлінням Держгеокадастру в Макарівському районі, військовим комісаріатом, центром правової допомоги. Чотири учасники, які брали участь в антитерористичній операції, виявили бажання служити в Збройних Силах України за контрактом.
Центр зайнятості й надалі буде проводити роботу щодо стабілізації ринку праці району.

Валентина ХАЛІМАНЧУК,
директор Макарівського Центру зайнятості
населення.

Tags: , ,

Залишити відповідь