Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

Ви знову у рідній зібралися школі


Зустріч із шкільним минулим, це завжди свято, оскільки є можливість пригадати добрих друзів, цікаві уроки, веселі перерви, поїздки на екскурсії разом із класом, є час подякувати мудрим вчителям за поради.
У Макарівському НВК «ЗОШ І ст. – районна гімназія» стало традицією в останню суботу березня повертати колишніх учнів у безтурботне дитинство, у ті най щасливіші роки, коли світ переливається кольорами веселки.

1225 березня 2017р. в гімназії відбулася тепла, зворушлива зустріч з дитинством та юністю. Особливим цей вечір став ще й тому, що вперше у стінах школи святкували 25-річчя першого випуску.

Свято спогадів і сподівань розпочалося в актовому залі, де зібрались вихованці 2016, 2012, 2007, 2002, 1997 років, та найстарші, найповажніші гості – випускники 1992 року, які 25 років тому переступили шкільний поріг і вирушили у складну, дорослу дорогу. Зі словами привітання до всіх присутніх звернулася директор гімназії Надія Ащенко. Вона подякувала випускникам за те, що не забувають рідну школу і побажала приємного вечора і добрих, теплих спогадів.

92Перекличка, яку ведучі влаштували випускникам, показала, що в порівнянні з минулим роком цьогоріч кількість випускників була ще більшою, сподіваємось, що з року в рік число бажаючих відвідати зустріч буде збільшуватись.

Це свято дало можливість випускникам поринути у безтурботні і щасливі дитячі літа, кожен пригадав улюблений предмет і вчителя, цікавий епізод із шкільного життя, перше кохання. Багато з випускників пригадали, як були учасниками КВК. В їхніх серцях пробудилось те, що не повторюється і не забувається.
02Класні керівники (на жаль, не всі змогли прийти на свято) поділилися спогадами й дум ками про своїх вихованців-ювілярів, які назавжди залишаться для них веселими, непосидючими та мудрими дітьми і побажали усім випускникам та присутнім у залі міцного здоров’я, сімейного благополуччя і мирного неба над головою.

07А потім, усіх вже звичний шкільний дзвоник скликав учнів до рідних класів, де вони знову відчули себе школярами. Однокласники обмінялися побажаннями та враженнями від років веселого і безтурботного дитинства, ще раз перегорнули сторінку шкільного життя, а також дізналися дещо нове про сучасне життя своїх шкільних товаришів. Та не встигли вчителі ще в усіх перевірити «домашнє завдання», як «урок» закінчився…

Tags: , ,

Залишити відповідь