Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

Історична подія у футбольному житті Макарівщини

Цими вихідними СК «Макарів» провів три гри: в Лізі А Select League проти команди «Небесна Криниця», в чемпіонаті Київської області матч за ІІІ-є місце проти ФК «Обухів» та принциповий матч проти ФК «Макарів» у рамках чемпіонату Макарівського району .

Перший матч був у Києві проти «Небесної Криниці». З перших хвилин здавалося, що команда суперників недооцінила нашу команду: дальні удари із своєї половини поля, спроби проходити суперників «один в один», що приводили лише до втрат м’яча. Вже на третій хвилині матчу захисник «Небесної Криниці» зрізав м’яч у власні ворота і СК «Макарів» повів у рахунку. Висновків суперники не зробили й надалі продовжували демонструвати свої «таланти».

skmk1Через кілька хвилин голкіпер «Небесної Криниці» здійснив прохід через весь майданчик до наших воріт. Помилившись, воротар почав доводити, що проти нього порушили правила, для більшої переконливості намагаючись влучити м’ячем в арбітра. За це він отримав червону картку і прирік свою команду на поразку.

На екваторі першого тайму Ярослав Шалон дальнім пострілом зробив рахунок 2:0. Після цього моменту почався справжній розгром. Завдяки яскравим комбінаціям, Роман Підорін раз за разом відзначався у воротах «Небесної Криниці», зробивши рахунок 0:7. Від зухвалості суперників не залишилося й сліду…

На другий тайм команда «Небесна Криниця», не знайшовши в собі духу, не вийшла. Адже шансів на перемогу в них не було.

Тепер результат матчу в руках Федерації футзалу м. Києва. Функціонери можуть залишити результат першого тайму в силі, або можуть команді «Небесна Криниця» зарахувати технічну поразку і позбавити головного бомбардира турніру Романа Підоріна 5 забитих м’ячів.

Але у будь-якому разі тепер у нашої команди в рамках Ліги А Select League залишилося зіграти два найважливіших матчі. Спочатку заключний матч в турнірі з ТПС-2. А потім фінальна гра за перше місце в турнірі Select League сезону 2016/2017, адже нижче другого місця СК «Макарів» уже не займе.

Через дві години після матчу в Києві гравці СК «Макарів» вийшли на бій за бронзові нагороди Київської області проти ФК «Обухів». На 2-й хвилині команда противників вирвалась вперед. Але наші гравці не знітились і той-таки Роман Підорін на 12-й, 21-й та 23-й хвилинах забив три м’ячі, забезпечивши перевагу в два м’ячі. Другий тайм закінчився із протилежним рахунком 1:3. На три голи ФК «Обухів» ми змогли відповісти лише голом Миколи Лахтиря. Фінальний свисток зафіксував рахунок 4:4.
А в серії пенальті в усій красі проявив себе майстер своєї справи, голкіпер СК «Макарів» Олександр Поправка. Три з трьох ударів він вгадав, парирував два з них, чим і приніс Макарову бронзові нагороди чемпіонату Київської області.
На жаль, в чемпіонаті Макарівського району з футзалу СК «Макарів» нічого не зміг протиставити одному з фаворитів – ФК «Макарів». Остаточний рахунок матчу 9:1 – на користь ФК «Макарів».