«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

До кінця – за перемогу!

5 лютого на стадіоні імені М.Х. Бруквенка відбулася товариська зустріч між хокейними колективами «Макарів» та «Зубр» (смт Бородянка).

На старті поєдинку «Зубри» масованими силами пішли вперед, що дало свій результат, за декілька хвилин вони вели у рахунку 0:2.
Проте вже за короткий проміжок часу «Макарів» зрівняв рахунок. Наша команда проявила свою злагодженість, не дозволивши противнику відірватися у рахунку, використавши високий пресинг.
Кількість закинутих шайб так швидко зростала, що глядачі просто шаленіли від такої гри і гучно підтримували хокеїстів. Боротьба на майданчику точилася до останнього, «Макарів» постійно відставав на одну шайбу, але за декілька хвилин до фінального свистка зрівняв рахунок – 6:6. Матч так і закінчився.
На вимогу публіки та для забави, гравці по закінченні матчу пробивалися буліти (хокейні штрафні удари), в яких кожен гравець міг показати свою майстерність у володінні шайбою та кидком.
Учасники команди ХК «Макарів» були приємно здивовані такою гарячою підтримкою уболівальників, за що й подякували їм щиросердно.