«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

Чудові результати СК «Макарів»

Цими вихідними СК «Макарів» грав відразу у трьох турнірах.
У чемпіонаті Київської області з футзалу команда грала на виїзді в м. Біла Церква, де її зустрічав уже відомий нам, чинний чемпіон області, ФК «Граніт». Макарівці виставили на цей матч об’єктивно сильніший склад, ніж на попередній. На 13-й хвилині Роман Підорін вивів нашу команду вперед, а згодом рахунок подвоїв Олександр Богдюк.
Але на те вони й чемпіони, щоб показувати свій клас, тож перший тайм закінчився з рахунком 3:2, на користь «Граніту». Другий тайм почався із забитого м’яча у ворота макарівської команди – 4:2. Проте, гравці «Макарова» проявили характер і на останній хвилині матчу Роман Прокопенко скоротив розрив у рахунку. Результат 4:3 невтішний, але колектив не втрачає шансів на вихід до півфіналу.
Молоде покоління в чемпіонаті Макарівського району показало відмінний результат, зустрічаючи команду «Зоря». Дублюючий склад СК «Макарів» виграв поєдинок із рахунком 8:6.
Надважливою для команди стала гра у Лізі А турніру Select League проти знайомого вже нам суперника команди RBC. Впевнену гру наших хлопців було видно, як на полі, так і на табло, яке до останньої хвилини першого тайму показувало 2:0 на нашу користь, а забивали голи два Романи – Головатюк та Підорін.
Але, розслабившись, команда пропустила гол ще до кінця першого тайму. На стартових хвилинах другої половини гри сильним пострілом із-за меж штрафного майданчика, знову ж таки Роман Головатюк, збільшив перевагу своєї команди до 2-х м’ячів.
Далі був дубль найдосвідченішого нашого гравця – Олександра Богдюка. Проте, рахунок 5:1 не був фінальним: «Макарів» наприкінці поєдинку все ж таки пропустив другий м’яч. В результаті − 5:2.
Вітаємо футзалістів з черговою перемогою, вже 7-ю поспіль на турнірі. Після цього туру СК «Макарів» став одноосібним лідером турніру, а Роман Підорін з 13 забитими м’ячами – кращим бомбардиром.
Наступний тур наша команда пропускає і гратиме лише 18 – 19 лютого.