Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

Слава Герою!


Олексій Потапенко (31 січня 1978р., Чорнобиль – 6 червня 2014р., Слов’янськ) – прапорщик Збройних сил України, учасник АТО. Старший бортовий механік 15-ї окремої бригади транспортної авіації.

Член екіпажу збитого над Слов’янськом транспортного літака Ан-30Б, який здійснював спостережний політ у зоні бойових дій.

… Коли літак почав падати в напрямі житлових кварталів Слов’янська, пілоти ціною власного життя скерували його за межі міста. Похований Олексій в Макарові, вдома лишилися дружина та 11-річний син.

20 червня 2014 р. – за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час АТО, – нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

В листопаді 2015 р. в смт Макарів, за зверненням громади, вул.Комунальників було перейменовано у вул. Льотчика Потапенка. 17 грудня 2015р. рішенням Бориспільської міської ради пров. Котовського в місті Бориспіль було перейменовано у вул. Олексія Потапенка.

Макарівський історико-краєзнавчий музей.

Tags: , , , ,

Залишити відповідь