Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

Відбувся матч ІІ – го туру чемпіонату Київської області з футзалу


22 січня відбувся матч ІІ-го туру Чемпіонату Київської області з футзалу. Багаторазові чемпіони області ФК «Граніт» (с.Шкарівка) зустрічав СК «Макарів». Відкрили рахунок саме макарівці, Ярослав Шалон, після передачі партнера на дальню стійку, в один дотик переправив м’яч до сітки «Граніту». Та не пройшло і 3 хвилин, як господарі забили м’яч у відповідь і на перерву команди пішли з рахунком 1:1.

На жаль, старань нашого колективу не вистачило, щоб втримати натиск минулорічних чемпіонів і в кінці матчу на табло світились, невтішні для нас, 8:2.
Не дивлячись на поразку, СК «Макарів» зберігає шанси на вихід до півфіналу. Команда проаналізує свої помилки і з новими силами та ентузіазмом буде продовжувати вдосконалювати свою гру.


P.S.
Для розуміння аудитоScreenshot_48рії вболівальників і простих читачів: команда СК «Макарів» віднині буде іменуватися СК «Юніор», через зміну юридичної особи на ГО «СК «Юніор».

P.S.2 СК «Юніор» раді прийняти будь-яку спонсорську допомогу від небайдужих до спорту людей, адже виступи на такому високому рівні тягнуть за собою певні витрати. Готові до діалогу із зацікавленими особами.


Прес-служба спортивного клубу «Юніор».

Tags: , , ,

Залишити відповідь