Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

Святкування ювілею


13 січня 2017 р. колектив газети «Макарівські вісті» відсвяткував 85-річчя з дня виходу першого примірника районної газети у світ. У концертному залі Макарівського районного Будинку культури зібралися працівники редакції різних років, колишні редактори газети, нинішній колектив на чолі з Максимом Кравченею та жителі селища, які є постійними читачами видання.

85rr2Винуватців заходу прийшли привітати голова Макарівської райдержадміністрації Тетяна Семенова, перший заступник голови Макарівської райдер- жадміністрації Ірина Багінська, Макарівський селищний голова Вадим Токар, помічник-консультант народного депутата України Руслана Сольвара — Леся Бурдик та головний редактор газети «Культура і життя» Євген Букет.

Редактор Максим Кравченя у своєму вітальному слові згадав головні віхи в історії газети, подякував усім редакторам та колективам, які підняли газету на нинішній рівень. Сказав, що має надію на нинішню команду, яка допоможе не лише втримати рівень, а й підняти його на вищі щаблі. Ведуча заходу – художній керівник районного Будинку культури Лариса Міщенко за допо- могою фотоілюстрацій провела короткий екскурс по основних історичних етапах розвитку газети, як вона змінювалася протягом 85-річного періоду свого існування, згадала всіх редакторів та цікаві моменти з повідомлень, які друкувалися на шпальтах районки.

«До складу нашого району входять 69 населених пунктів, кожен з яких має свою особливу історію та колорит. І для жителів кожного з них газета «Макарівські вісті» була, починаючи з 10 січня 1932 р., основною інформаційною скарбницею, з якої дізнавалися про події, як районного значення, країни та в цілому світу. Йшов час, змінювалося життя, у редакцію приходили нові редактори, працівники, але суть газети не змінилася — це часопис подій Макарівщини.

В газеті завжди працювали і працюють справжні ентузіасти. З дня в день, від тижневика до тижневика, кожен примірник, який потрапляє до поштових скриньок жителів району, несе в собі переживання і емоції авторів статей, заміток, повідомлень. Адже кожен журналіст підходить творчо до своїх матеріалів, намагаючись об’єктивно висвітлювати всі події», – зазначила Лариса Міщенко. До вітань долучилися з пісенними та хореографічними номерами зразковий фольклорний колектив «Ясочка» (керівник Оксана Смоленська), учасники народного аматорського фольклорного колективу «Чебреці» (керівник Заслужений працівник культури України Галина Гончаренко), народного аматорського вокального чоловічого гурту «Козацькі джере- ла» (керівник Олександр Сніжко) та колективу «Зоряниця» (керівник Людмила Колос) районного Будинку культури.

Tags: , , , , , , ,

Залишити відповідь