Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

Служба порятунку «101» інформує:


Проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектора.

18 січня працівниками Макарівського районного сектора Головного управління ДСНС України у Київській області відбулося комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору, об’єктів з масовим перебуванням людей та протипожежного водопостачання розташованих на території Липівської сільської ради.

В ході запланованих заходів рятувальники провели протипожежний інструктаж з депутатським корпусом сільської ради. Особливу увагу приділяли соціально незахищеним та багатодітним сім’ям, інвалідам, які потребують соціальної підтримки. Перевірили стан печей, оглянули електроприлади і надали поради по їх безпечному використанню.

А щоб господарі Screenshot_19не забували правила пожежної безпеки, їм було роздано тематичні листівки. Рятувальники рекомендували власникам житла в найкоротший термін усунути у своїх будинках виявлені недоліки, адже вони можуть призвести до виникнення пожежі.

Також з школярами були проведені бесіди з пи- тань цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки в рамках громадської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!».

Tags: , ,

Залишити відповідь