Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

Новорічно-різдвяні свята


с. Фасова

Хоч на вулиці був справжній Різдвяний мороз, глядачі з великим захопленням зустрічали учасників вертепного дійства, який проходив у Києві на Софіївській площі біля Головної ялинки України.

Учасники Фасівського фокльорно-етнографічного колективу «Барвінок» (керівник Олексій Заєць) виконували старовинні колядки і щиро вітали всіх присутніх з Різдвом Христовим.

А 10 січня вітали з Різдвяними святами працівників установ району.

Г. УШАТЕНКО,
завідуюча клубом с. Фасова


с. Копилів

Новий рік та Різдво Screenshot_12Христове – найчарівніші і найочікуваніші свята: сміх, подарунки і гарний настрій гарантовані кожному.

Оскільки до складу Копилівської сільської ради входить два населених пункти святкування розпочали з привітання діток, що проживають на території села Северинівка. До сільської бібліотеки завітали Дід Мороз і Снігуронька, де на них в карнавальних костюмах уже чекали дітки. Вони з радістю розповідали вірші, співали пісень і танцювали, а потім отримали новорічні подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки.

В Копилівському Будинку культури для дітей влаштували новорічну виставу та ігрову програму. Діти активно декламували вірші, танцювали, співали пісень та виконували конкурсні завдання. Всі діти Копилівської громади отримали подарунки від Діда Мороза.

І для старших мешканців та гостей Копилова в Будинку культури було організовано святкове дійство з веселими конкурсами та іграми. Дуже цікавим задумом був пошук «скарбу Діда Мороза». І це стало несподіванкою для молоді, яка залюбки включилась в цю гру: скарб був захований в потаємному місці поза межами приміщення Будинку культури, що і викликало певний азарт. Завершенням святкового вечора стала дискотека. Усі отримали святковий настрій та чудові враження.

За підтримки працівників Копилівського Будинку культури та бібліотеки села Северинівка, небайдужих мешканців громади, частини місцевих депутатів та спонсорів Копилівському сільському голові вдалося достойно організувати і провести заплановані святкові заходи. Закупівлю подарункових наборів для діток організовано сільським головою за спільного фінансування Копилівської сільської ради, ТОВ «Агрофірма «Київська» та ТОВ «Нест Україна».

Дякуємо, всім за співпрацю і підтримку!

Хай буде Новий Рік схожий на диво, щоб кожен день жилося радісно й щасливо! Щоб здійснилися задуми і мрії, і щастям повнились надії!

Н. ДЕВЛАД

с. Ніжиловичі

Screenshot_13Довгими зимовими вечорами здавна дівчата збиралися на вечорниці, пряли, вишивали, співали… Аби залучати жителів села до народних традицій, було проведено новорічний концерт у вигляді вечорниць, в яких взяли участь жіночий вокальний ансамбль «Полісянка», учні Ніжиловицького НВО та мешканці села.

Із привітанням виступила голова села Ольга Поливач:

Рік новий – казковий час!
Хай здивує щастям вас
Рік добра і рік кохання.
Тож приймайте привітання:
Будьте добрі та здорові,
Побажаємо любові,
Світла й радощів багато,
Щоб життя було, як свято!

О.ТИМОШЕНКО,
завідуюча ніжиловицьким сільським клубом.

с. Соснівка

Screenshot_14У нашому селі новорічний концерт сільські жи-телі чекають з великим нетерпінням.

Традицією вже є новорічна безпрограшна лотерея з супер призами. Цього року 30 грудня, ми ви-рішили провести не звичайний концерт, а зробити виставу – мюзикл «За двома зайцями». Новинкою це було не тільки для жителів села, а й для самих учасників художньої самодіяльності, але ми з цим впоралися і відкрили для себе новий цікавий жанр – акторської майстерності.

На нашому святі лунали сміх, жарти, новорічні та жартівливі пісні. Глядачі були приємно здивовані, у залі були присутні люди різних поколінь, всім було цікаво подивитися смішні сценки, послухати гарні пісні та отримати чудовий новорічний настрій. Активну участь у виставі взяли Ступак Владислав, Андрійко Аліна, Воровська Людмила, Йовенко Олена, Ступак Микола та Ступак Юлія, Гудименко Надія, Марченко Катерина, Береговий Дмитро, Сайчук Лілія, Сайчук Богдан, Воровський Роман. Дід Мороз та Снігурочка, привітавши всіх з Новим роком, провели новорічну лотерею, розігравши один із супер-призів – справжнього червоного півня, що є символом 2017р. Новорічний мюзикл відбувся у новому залі сільського клубу, відремонтованому завдяки спонсорській допо- мозі ТОВ «Альтернатива Новий Дім» та Соснівського Гранітного кар’єру. Всі присутні залишилися задоволеними нашим новорічним сюрпризом.

Т. ВЕРЕМІЄНКО,
завідуюча Соснівським сільським клубом.

Tags: , , ,

Залишити відповідь