Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

Відзначили найкращих!


24 грудня у Макарівському районному Будинку культури відбулося нагородження переможців змагань із мотоциклетного спорту зі всієї України! Серед нагороджуваних були як дорослі, так і підлітки та діти, які лише починають свою спортивну діяльність.

Їх сяючі очі у той момент, коли Макарівський селищний голова Вадим Токар вручав грамоти і медалі, лише зайвий раз довели присутнім, що у спорті вік – аж ніяк не обмеження. По закінченні свята голова районної ради Олександр Гулак зазначив, що загорівся ідеєю створити мотошколу для діток Макарівщини.

Усі змагання огранізовувалися за підтримки Мотоциклетної Асоціації України. Про її створення та діяльність розповів голова – Петро Горбатенко, котрий і сам 42 роки життя присвятив мотоспорту, є неодноразовим Чемпіоном України та учасником чемпіонатів Світу, а тепер вирішив створити свою асоціацію, яка сприятиме розвитку мотоспорту в Україні.

motor3– Сьогодні у Макарові відбуваються урочистості з нагоди нагородження найкращих спортсменів України станом на 2015-2016 рр. з мотокросу. Чому саме у Макарові? Бо саме тут два роки тому формувалася і реєструвалася наша організація. Спочатку вона була районною, потім – обласною, і тепер вона – Всеукраїнська. Тому і перше нагородження вирішено було зробити у цьому містечку, – розповів Петро Горбатенко.

– У 2016 році Мотоциклетна Асоціація України провела 35 змагань, в яких брали участь 470 спортсменів. Крім того, що було зроблено за ці два роки, ми маємо ще багато планів! Так, у березні плануємо спільно з головою районної ради Олександром Гулаком провести Чемпіонат України з мотокросу в Макарові. Очікуємо, що участь у цих змаганнях візьмуть більш ніж 300 спортсменів.

Взагалі, на 2017 р. заплановано 45 змагань. Ось у травні в місті Чернівці ми проводитимемо Чемпіонат світу з мотоциклами з колясками, а ще – два Чемпіонати Європи по класу OPEN. Долучайтеся, якщо любите цей спорт і прагнете рости фізично та духовно!

Юлія ЗВЄРЬКОВА.

Tags: , , ,

Залишити відповідь