Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

Найсвятковіший місяць зими


Ось і добігає 2016 рік до кінця. А його останній місяць – грудень найсвятковіший як в календарі, так і в кожному дитячому садку.

Свята, які організовуються з дітьми дошкільного віку, – це, водночас, і навчально-виховна робота, і виховні заходи, які несуть з собою веселощі та розваги, ігри, співи, танці, віру в завтрашній день, в чудеса, в казку, здійснення мрій і бажань.

На всі ці свята з особливим нетерпінням чекають діти, тому що вони пов’язані з гарним настроєм, подарунками. Такі казкові дійства відбуваються зараз в дошкільному навчальному закладі – Центрі розвитку дитини «Пролісок» Макарівської селищної ради.

Вихованці закладу дуже чекали зустрічі з казковими героями до Дня святого Миколая, разом з ними знаходили подарунки під подушками. Продовженням такого казкового дійства стали Новорічні свята. Колектив нашого садка перетворив територію та приміщення в новорічний палац з чудовими зимовими деревами, сніжинками, кульками, сніговиками.

ma2В кожному куточку «Проліска» на дітей чекає чарівна зимова казка. Вихователі прикрасили новорічними витинанками вікна, на підвіконні створили зимові казкові дійства, прикрасили ялинки ліхтариками, кульками, організували разом з батьками виставку незвичайних ялинок.

Таке розвивальне середовище сприяє не тільки збагаченню дітей знаннями та вміннями, створенню гарного святкового настрою, але й зміцненню та збереженню здоров’я дітей. А це і є основним завданням закладу.

«Здоров’я дитини – це багатство країни», – таке гасло відоме всім, а для колективу нашого закладу це ще і суть їхньої роботи. Тут створені всі умови для збереження та зміцнення здоров’я дітей як традиційними методами, так і не традиційними. Така робота проводиться з дня відкриття «Проліска» і знайшла своє відображення в організації дослідно-експериментальної роботи регіонального (обласного) рівня, про яку колектив звітував на науково-методичній раді районного методичного кабінету відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації.

Тема проведеної роботи говорить сама за себе: «Формування екологічної компетенції дітей дошкільного віку, які проживають на території радіоактивного забруднення».

Колектив Макарівського ЦРД «Пролісок» вітає всіх жителів нашого селища з Новорічними та Різдвяними святами і бажає міцного здоров’я, миру, злагоди та достатку і казкового настрою!

Тетяна МАЗЕПА,
завідувач Макарівського
Центру розвитку
дитини «Пролісок».

Tags: ,

Залишити відповідь