Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

Засідання з питань екологічної безпеки


Нещодавно за ініціативи Макарівського селищного голови Вадима Токаря відбулося засідання за круглим столом, присвячене питанням екологічної безпеки селища.

В діловій зустрічі взяли участь: завідувач відділу «Інституту економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України», доктор економічних наук, професор Євген Хлобистов; кандидат економічних наук «Інституту економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України» Ірина Шевченко, директор КП «Макарівсервіс»
Роман Музиченко, інженер-виробник технічного відділу КП «Макарів ВУЖКГ» Ганна Рогозянська, голова ГФ «Макарівська муніципальна поліція» Віктор Єськов, Макарівський селищний голова Вадим Токар та депутат Макарівської селищної ради Людмила Зарицька.

В ході засідання обговорювались питання: стан очисних споруд та рекреаційних полів фільтрації селища; стан сміттєзвалища, що знаходиться на балансі КП «Макарів ВУЖКГ», можливості сортування сміття та збільшення відсотка укладання договорів з мешканцями на вивіз сміття у приватному секторі; боротьба зі стихійними сміттєзвалищами, які утворюються на території Макарівської селищної ради; стан та якість питної води в селищі; боротьба з незаконним видобутком корисних копалин на території селища (пісок, торф, грунт).

Щодо розглянутих питань було вирішено розробити програму місцевої екологічної політики, оскільки це справа надзвичайно важлива для всіх жителів громади. Програма має передбачати реальний стан справ та ефективні шляхи вирішення зазначених екологічних проблем. Також в програмі має бути передбачено заходи, спрямовані на інформування людей про реальний стан справ, проведення інформаційної кампанії в ЗМІ, робота серед дітей і молоді в питанні екологічного виховання
тощо.

І головне – вона має реалізовуватись, а не лежати, написаною на папері, роками. Тож маємо сподівання, що програма буде розроблена селищною радою за участі небайдужих мешканців Макарова і впроваджуватиметься вже з наступного року.

За результатами круглого столу 21 грудня 2016 року Макарівським селищним головою Вадимом Токарем підписано меморандум про співпрацю з Інститутом зеленої економіки. Меморандум передбачає спільну роботу у створенні програми екологічної політики селища та залучення грантових коштів на її реалізацію.

Максим КРАВЧЕНЯ.

Tags: , , , , ,

Залишити відповідь