Життя, увічнене в світлинах

0

У рамках програми «Школа як осередок розвитку громади» в приміщенні Борівського НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок» нещодавно відбулося відкриття фотовиставки Василя Драби – нашого земляка, бізнесмена, депутата сільської ради. 

На виставці представлені кращі фотографії майстра. Цьому передувала копітка робота з підготовки місця для демонстрації фоторобіт та їх підбір.

У кожної свідомої‚ активної людини після досягнення певного професійного рівня та фінансової стабільності з’являється бажання попрацювати на благо людей‚ виконувати певну велику місію. І творити її ми можемо маленькими кроками‚ використовуючи свій професіоналізм‚ життєвий досвід, щоб робити щасливішим життя людей та кращим середовище навколо себе. Так і Василь Андрійович вирішив ознайомити учнів і громаду села Борівки зі своїми фотошедеврами.

borivka2Церемонія відкриття фото-виставки розпочалася привітанням священика Борівського приходу церкви Пресвятої Богородиці Покрови о. Романа Антонюка. У виступах сільського голови Любові Королькової, заступника директора школи Наталії Грами звучали слова значимості цієї події в житті Борівської громади‚ важливості формування любові до рідного краю, до рідної природи.

Учні школи приєдналися до привітань у віршованій та пісенній формі. Головний герой заходу – Василь Драба у своєму виступі подякував жителям села, друзям, дітям‚ вчителям за підтримку в презентації авторських робіт.

Василь Андрійович зазначив‚ що завжди надає перевагу природі і зйомкам в різні пори року. А Борівка має багато чарівних місць для хороших фотографій, дуже гарні краєвиди, які є чудовою локацією для креативних світлин.

Майстер сказав‚ що любить робити фотозйомки в лісі‚ біля боліт‚ річок‚ на вулицях села‚ а особливо – схід та захід сонця. В цих знімках є щось неповторне‚ таємниче і фантастичне. Коли навколо тиша, коли залишаєшся один на один у якомусь місці, то ти з ним ніби зливаєшся.

У такі моменти приходить відчуття пізнання важливості життя і бачення оточуючого світу. Наступним етапом церемонії став огляд гостями експозиції виставки. І справді‚ зупиняючись біля кожної фотографії, раптом починаєш відчувати себе частинкою безмежного Всесвіту, і вже стираються з душі якісь повсякденні проблеми й турботи… Перед очима – незбагненна краса, увіковічена в зупиненій миті фотокадру. Цьому сприяє і техніка, в якій виконані світлини. Це справжні фотокартини, переглянути які запрошуємо всіх!

Василь КОЦЮБА‚
директор Борівського НВО.
(фото Оксани КОЦЮБИ).

Додати коментар