Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

Юні гімнастки Макарівського району підкорюють Всеукраїнські чемпіонати!


У цьому сезоні юні спортсменки із секції з художньої гімнастики ДЮСШ cмт Макарів під керівництвом тренера Марії Гері представили наш район на двох чемпіонатах.

Так, 12-13 листопада у м. Київ відбувся відкритий чемпіонат дитячої спортивно-танцювальної школи «Фенікс» з художньої гімнастики «FENIX – CUP-2016», у якому взяли участь більш ніж 400 учасниць із 20 міст України. Метою та завданням змагань є популяризація і розвиток художньої гімнастики, обмін досвідом роботи тренерів, виявлення перспективних та обдарованих гімнасток, пропаганда здорового способу життя.

Дівчатка у вишуканих костюмах демонстрували членам журі свою майстерність, витримку та пластичність. Учасниці виконували вправи без предмета та з предметами. Для більшості наших спортсменок це були перші у житті змагання з художньої гімнастики. Попри це, дівчата гідно представили Макарівський район, зайнявши призові місця.

Захоплені азартом змагань та сповнені вірою у свої сили, вже наступної неділі юні спортсменки вирушили в місто Луцьк, де 19-20 листопада проходили змагання з художньої гімнастики «Західна Зірочка – 2016». В них взяли участь юні гімнастки віком від 3-х до 12- ти років з різних куточків України, які демонстрували гнучкість, грацію та красу. Наші дівчата також представили номери в різних категоріях, де показали гідний рівень підготовки. За це юні спортсменки отримали призові місця та пам’ятні подарунки.

Час підготовки до змагань проходив у режимі посилених тренувань, за що хочеться висловити особливу подяку тренеру Марії Валеріївні Гері, яка, незважаючи на короткі терміни та обмежену у часі можливість використання приміщення для тренувань, змогла підготувати дівчат для гідного виступу на Всеукраїнських змаганнях.

Також не можу не згадати батьків, завдяки фінансовій допомозі яких здійснилися мрії юних спортсменок і вони взяли участь у змаганнях такого рівня.

Хочу побажати нашим гімнасткам витримки, сил, натхнення та перемог у цьому дуже складному фізично, але безмірно прекрасному виді спорту!

Тетяна Ковальова.

КОМЕНТАР:
Тренер Марія Геря:
– Турнір «FENIX – CUP – 2016», став першим серйозним стартом як для мене, так і для моїх діток. У нас було мало часу на підготовку, але, завдяки нашій взаємній праці та терпінню, ми виступили гідно. Хочу сказати дітям та їх батькам – велике спасибі, та побажати нашій команді успішних подальших стартів!

Мама гімнастки – Тетяна Пицай:
– Щиро вiтаємо наших дiвчаток і тренерiв з отриманими мiсцями! Низький уклiн Марiї Валерiївнi й помiчнику тренера Оксанi Анатолiївнi. Дякуємо за їх нелегку роботу i переживання! Бажаємо всім плідної праці, віри в себе, не здаватися, а також успіхів під час наступних змагань! Ми вами пишаємося!

Мама гімнастки – Наталя Урсой :
– Два роки тому я побачила оголошення про те, що запрошуються діти для занять у секції художньої гімнастики. Це була наша з дочкою мрія, і ми одразу почали відвідувати заняття. Перший рік діток було не дуже багато, але ми знали, що прийде час, і цей вид спорту завоює серця місцевих дівчаток. Наступного року на змагання поїхали тільки три дівчинки, але це був початок… Тієї зими були проблеми із приміщенням, бо дівчатка чимало часу на тренуваннях лише на підлозі – розтягуються, роблять силові та відпрацьовують гімнастичні вправи, а температура пов
ітря була низькою для цього, багато гімнасток почали хворіти. Ця обставина зіграла велику роль: відсутність необхідних навантажень, не дала можливості виїхати навесні на змагання.

У цьому сезоні ми займаємося в ДЮСШ, і хоча дівчаткам доводиться тренуватись до дев’ятої години вечора, але маємо зал, який дає можливість повноцінно тренуватися. Дуже вдячні тренерам Марії Валеріївні і Оксані Анатоліївні за те, що багато часу приділяють нашим дітям, і їздять до нас майже кожного дня з Києва. Дуже сподіваємось, що наші юні спортсменки будуть продовжувати в цьому ж темпі, і вже навесні чекаємо від них нових досягнень.

Підготувала Юлія ЗВЄРЬКОВА .
10947453_569211753181424_3416048965258355330_o

Tags: , ,

Залишити відповідь