Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

Посвята в читачі


У кожній хаті, в кожнім домі
Друзі там твої живуть,
їх, напевно, кожен знає,
Бо книжками їх зовуть.
Є в них і мудрість, і наука,
Є і туга в них, і сміх.
І щасливий, хто за друга,
Власне, і тримає їх.

У нашій шкільній бібліотеці Андріївського НВО щороку для першокласників проводиться «Посвята в читачі». Ось і тепер, одного осіннього дня у супроводі бібліотекаря Галини Миколаївни Грисик учні першого класу та казкові герої дружно прийшли до «Книжкового королівства».

Казковий лікар Айболить розповів про важливість читання та про дотримання правил бережливого ставлення до книг. Знайко і Книголюб провели цікаві конкурси. В конкусі «Відгадай, з якої ми казки» першокласники відповідали на запитання, що допомогли перевірити, чи уважно вони читають  пам’ятають героїв улюблених казок. Маленькі читачі показали хороші знання українських народних казок й казок народів світу. Діти ділилися враженнями про вже прочитані книжки, розповідали казки.

Також для юних читачів було проведено екскурс-подорож по бібліотеці «Дім, який відкриває світ». Господиня Королівства та її помічниця Фея подарували на згадку першокласникам цікаві книжечки і повітряні кульки. Читачами бібліотеки в цей день стали 10 першокласників. Для них відкрилися двері в чудовий світ «Книжкового королівства». Нехай цей шлях буде радісним і цікавим. А учням 6-7 класу, учасникам свята, – велика подяка за допомогу в його проведенні.

Інна ЧОРНА.
с. Андріївка.

Tags: ,

Залишити відповідь