Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

30 років на крилах знань!


Тепла атмосфера великого родинного свята оточувала кожного, хто 18 листопада завітав до Колонщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Звісно, радісні посмішки та чудова музика, що линула із місцевого Будинку культури, а також розмаїття кольорів квітів у руках гостей та вчителів, не просто так творили свято того дня. Колонщинська школа – іменинниця, адже саме 30 років тому, у 1986 році, вона відкрила свої двері не лише для учнів Колонщини, а і прилеглих сіл.

Привітати зі святом до Колоsm-vichlнщини приїхали начальник районного відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації Володимир Тарнавський, а також помічник-консультант Народного депутата України Руслана Сольвара – Леся Бурдик. З вітальним словом виступили і сільський голова Юлія Пелешок та директор школи Борис Давиденко. Варто сказати, що саме за його каденції школа змінила своє обличчя, упорядковується прилегла до неї територія, з’явилися нові дитячі майданчики, перекрилася покрівля, замінили вікна і в класах провели євроремонт, а у комп’ютерному класі завжди гамірно від учнів.

Учні та дирекція не забули привітати і вчителів-ветеранів Ганну Лебідь, Катерину Левченко, Ніну Воробйову, Людмилу Нікітіну, Пашу Кулик, Галину Чекмарьову, Галину Огієнко, Галину Якуш, Надію Барчук. Згадали і тих вчителів, які вже відійшли у вічність. Це, зокрема: Алла Дубова, Тетяна Окунь, Олександр Синиця (воїн-інтернаціоналіст, на пам’ять про якого на фасаді школи встановлена меморіальна дошка), Олександр Йосипенко, Раїса Авдіюк.

Ось що розповіли ті, хто безпосередньо був причетний до заходу:

Заступник директора з виховної роботи Юлія Штиленко:
– Сьогодні ми проводимо прекрасне свято – 30-річчя нашої школи. Були запрошені випускники не лише 1986 року, а і минулих років, а також односельці та гості села. До свята ми провели виставку дитячих робіт, і залишається лише дивуватися винахідливості учнів і тим способам, якими вони проявляють свої уміння. Хотілося б зробити ще щось цікаве, але оскільки фінанси не такі великі, довелося звертатися до спонсорів, яким хотілося б щиро подякувати.

Сільський голова Юлія Пелешок:

– Для сільської ради пріоритетним є завдання розвивати школу, її інфраструктуру, щоб і вчителям, і учням було комфортно у класах, адже саме вони проводять у стінах навчального закладу значну частину свого життя. Тож ми намагаємося допомогти створити всі умови, щоб педагогам приємно працювалося, а діти охоче отримували нові знання. Знаю, що у нашій школі гарний мікроклімат, чудовий зовнішній вигляд і взаємовідносини між усіма частинками великої шкільної сім’ї. У зв’язку з тим, що наше життя на сьогодні дуже стрімке і все швидко змінюється, у цей день хочу побажати школі освоєння нових навчальних програм, щоб і педагогічний колектив був у перших рядах новітніх технологій, і діти за допомогою сучасних знань не лише ефективно розвивалися, але й могли знайти своє місце в житті.

Начальник районного відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації Володимир Тарнавський:
– Колонщинська школа – одна із найкращих у районі як за зовнішнім виглядом, так і за якістю нsm-vichlавчання. Знаю, що і сільський голова Юлія Василівна Пелешок дуже переймається долею школи, саме завдяки їй школа має сучасний вигляд, тож хотів подякувати їй, що не стоїть осторонь проблем школи, а надає свою допомогу. Дякую і директорові Борисові Давиденку за те, що підтримує чудовий рівень навчального закладу та примножує свої досягнення у цьому напрямку. Бажаю не зупинятися на досягнутому, розвитку та розширення спектру знань. Зазначу, що коли буде створена Березівська громада, Колонщинська ЗОШ буде опорною, тож хай вона буде передовиком у всіх починаннях!

Помічник-консультант Народного депутата України Руслана Сольвара – Леся Бурдик:
– Школа для будь-якого села – це справжнє щастя, і це прекрасно, що вона є, що їй сьогодні 30,  нехай колись у майбутньому їй виповниться 300! Щиро вітаю колонщинців, педколектив, а особливо – учнів, бажаю сумлінного навчання, аби саме вони могли стати президентами і керувати країною з мудрістю та по совісті. А вчителям – поваги до
учнів, наснаги та терпіння!

Директор школи Борис Давиденко:
– Свято, безперечно, вдалося! Хоч у залі зібралося й не все село, бо багато молоді працює у Києві, та все ж, це не зіпсувало теплої дружньої атмосфери. Як ви самі бачите, наша школа на високому рівні, тож стараємося його підтримувати і всіляко покращувати. У цей святковий день бажаю усім нам миру, миру і ще раз миру, щоб можна
було розбудовувати школи, районні центри і всю нашу країну!

Юлія ЗВЄРЬКОВА.

Tags: , , , , , , ,

Залишити відповідь