Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

Спартакіада в Немішаєво


В суботу, 5 листопада в м. Немішаєво відбулася спартакіада серед працівників агропромислового комплексу Київської області, присвячена Дню працівників сільського господарства. Змагання проводились з таких видів спорту: волейбол, гирьовий спорт, настільний теніс, шахи, шашки, перетягування каната. Команди комплектувалися за територіальним принципом і поділилися на вісім груп. До третьої групи ввійшли Бородянський, Києво-Святошинський, Макарівський та Фастівський райони.

Макарівщину представляли спортсмени з гирьового виду спорту. Виступ наших учасників був на високому рівні. Так, в активі району виборене одне І місце та два – ІІ. Переможцем у своїй віковій категорії став Євген Левченко (с. Андріївка), а два других місця залишились за Віктором Герасименком (с. Андріївка) та Віктором Тиндиком (смт Макарів). Олексій Петриченко (с. Андріївка) був четвертим.

Спортсмени завдячують фермеру з села Андріївка – Володимиру Васильовичу Червоному, який надав їм фінансову підтримку для участі в цій спартакіаді.

А 19 листопада спортивне товариство «Колос» планує проведення Кубка імені М.Х. Бруквенка. Тож запрошуємо всіх волейболістів взяти участь в турнірі. Для спілкування скористайтесь телефоном для довідок: 066-100-04-22.

Анатолій ПРОЦЕНКО,
голова Макарівського районного
спортивного товариства «Колос».

Tags: ,

Залишити відповідь