Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

Віддай людині крихітку себе, за це душа наповниться світлом!


Боротьба за Україну тривала багато століть і продовжується дотепер. Кожна історична доба має своїх героїв – тих, хто свою працю, здоров’я, навіть життя, жертвує на благо рідного народу та держави.

У наші дні маємо чимало прикладів героїзму серед побратимів, які зі зброєю в руках боронять нашу державу. Багато солдатів, котрі були поранені в бою, потребують як медичної, так і моральної підтримки. Тому чисельна група активістів шкільного самоврядування Королівської ЗОШ І-ІІІ ступенів разом із директором школи П.М. Коваленком, педагогом-організатором С.О. Пельтек, вчителем музичного мистецтва та керівником гуртка «Вишиванка» І.М. Мокеєвим за сприяння громади села та сільського голови О.Г.Бутрименко їздили у Київський військовий госпіталь. Уже вкотре учні школи разом з учителями, батьками, працівниками дитячого садочка виготовляли домашні страви, готували різні смаколики, якими пригощали солдатів.

Вихованці гуртка «Вишиванка» М.Бондар, О.Ващенко, Т. Дмитренко, О.Ващенко, Д. Міщенко майстерно виконали пісню «Їхав козак за Дунай». Бійці були приємно вражені виступом наймолодшого учасника концерту учня 2 класу В.Горбенка, який заспівав пісню «Ми веселі козачата». За душу взяла пісня «Батьки» у виконанні учениць 11 класу Я. Шпак, К. Кущенко. Сподобались слухачам вірші у виконанні В.Костюченка, А.Тетерук та А. Савран. У свої виступи кожен вкладав частинку своєї душі, і всі бачили, як наші позитивні емоції передавались суворим бійцям, що пройшли не одне бойове завдання. Глядачі були різного віку, з різних областей, але їх об’єднував теплий і вдячний погляд, тому виступати було надзвичайно приємно. Окрім цього, наша делегація привезла листи, малюнки, символічні голуби миру, виготовлення учнями.

Бійці щиро дякували нам за концерт, передавали подяку нашим батькам, вчителям, які допомагають і беруть участь в благочинних акціях. У глибоких роздумах усі учасники поїздки поверталися додому: нелегка доля судилася Україні у різні історичні періоди, кожен із яких має героїв, гідних наслідування. Так, і тепер для кожного з нас є в житті місце для доброї справи на благо держави.

Під час поїздки учні засвоїли найважливіший в житті урок патріотизму, милосердя, людяності, і кожен із них може з упевненістю сказати: «Я не чекаю, що хтось збудує для мене нову Україну, я роблю все, що можу, для неї сам!»

І.ЛИТВИН ,
заступник директора школи
з виховної роботи.

Tags:

Залишити відповідь