Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

Все починається з…


Все починається з… Кажуть, найцінніше, що у нас є, – це час… найдорожче, що ми можемо дати іншій людині, – увага… В рамках проведення бесід із учнями шкіл Макарівського району щодо дотримання Правил дорожнього  руху та зменшення дитячого травматизму паралельно я зіштовхнулась із індивідуальними проявами опору чи то суспільству з усіма його правилами, чи то собі…

Психологи радять якомога більше спілкуватись з особами до 7 років та старше 70-80-и… в більшості ці люди щасливі, живуть у гармонії ізсобою та світом. У Лишнянській ЗОШ після спілкування зі старшокласниками до мене підійшла директор навчального закладу з проханням хоча б два слова сказати учням першого класу, тому що «прийшла тьотя у формі» і їм дуже цікаво, що вона розказувала старшим. Я впевнена, що зовсім не здивую тих батьків, які мають дітей зазначеного віку, сказавши, що йти від них мені зовсім не хотілось. Це була неймовірна порція позитиву, радості, натхнення!

З часом ми втрачаємо усвідомлення нашого першочергового призначення у цьому світі. Чому так багато правопорушень та злочинів у нашому суспільстві? …можна поділитися з іншим лише тим, що у тебе є. Формування особистості починається з дитинства, але щоб виховати покоління щасливих людей, потрібно самим навчитися бути щасливими, адже це свідомий вибір кожного, стан цей не залежить від жодних зовнішніх обставин.

Ще є ствердження, що найбільше любові потребує та особа, яка її найменше заслуговує… порушуючи суспільні правила, маленькі люди кричать про допомогу, хочуть привернути до себе увагу… можливо ТВОЄ добре слово, підтримка, порада та погляд зі сторони допоможуть вберегти їхнє життя!

Ми – єдине суспільство і лише спільними зусиллями зможемо щось змінити. А для початку давайте навчимось посміхатися один одному!

Альона Бойко,
інспектор з дорожнього нагляду старший лейтенант поліції.

Tags:

Залишити відповідь