Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

Вісті з Червоної Слободи


14 жовтня в нашому селі відбулася дуже очікувана громадою історична подія – відкриття та освячення каплички Покрови Божої Матері. В урочистостях взяли участь благочинний Макарівського району отець Віталій, отець Богдан з Червоної Слободи, отець Олександр з села Козичанки, мешканці з різних сіл, прихожани.

Ще незадовго до цього дня готувалася вся громада: гуртом збирали кошти і заклали капсулу у фундамент споруди з обіцянкою – рівно через два місяці освятити капличку, будівництво якої ініціював керівник Червонослобідського МПДП «Укрспирт» Роман Нестор і для цього зробив значний доброчинний вклад.

Тож, як і планували, через два місяці громада відзначала три свята – День Захисника України, День Покрова Божої Матері і освячення каплички, названої на Її честь. Під час церемонії Романа Богдановича Нестора, депутата Макарівської районної ради Володимира Яковича Артюхова, головного інженера підприємства Івана Дмитровича Бальоху, сільського голову Валентину Миколаївну Панову було відзначено «Грамотами» Київського патріархату та Макарівського благочинного за внесок у розбудову Української православної церкви.

ch_slo2Громада Червоної Слободи теж щиро дякує всім благодійникам за капличку, де тепер можуть збиратися на служіння та церковні свята. І вже 21 жовтня біля каплички Божої Матері відбулося посвячення у козачата наших школяриків. На знак пам’яті про цю подію висаджено15 дубів, 30 горобин та 10 лип біля каплички, де має бути в майбутньому церква, і 10 – біля школи.

Крім того, в Будинку культури села проведено ремонт однієї з кімнат, куди переселили Червонослобідське відділення «Укрпошти». Таким чином поліпшено умови праці для листонош – адже і тепло, і затишок багато значать для успішної роботи людей. Та й відвідувачам тепер в таких умовах комфортніше вирішувати свої питання.

Оксана ОМЕЛЬЧУК,
секретар сільської ради.

Tags: , , ,

Залишити відповідь