Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

«Макарівська Муніципальна Поліція» інформує


mpolici5 серпня водій бетоновозу розлив на заново відремонтовану дорогу по вул. Ярослава Мудрого бетонну суміш та втік з місця події, чим порушив ст. 152 КУпАП: «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів»: порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нарядом, що прибув на місце події, було встановлено особу водія та складено адміністративний протокол за статтею вище згаданою.

У селі Фасівочка, за жилими будинками по вул. Свердлова, виявлено могильник відходів від забою домашніх тварин. Особи тих, хто винуватець, встановлюються. Нагадуємо, що у спекотний період залишати такі відходи поблизу водойм (у цьому конкретному випадку –біля струмка) – небезпечно! Ці рештки розкладаються, виділяють неприємний запах, а також можуть стати причиною масових епідемій! Застерігаємо, що дії таких несвідомих громадян загрожують життю і здоровю багатьох людей!

До того ж, порушено Правила благоустрою Макарова та району. По факту виявлення решток проводиться перевірка.

Віктор Єськов, начальник ГФ «Макарівська Муніципальна Поліція».

Залишити відповідь