Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

7 серпня відбулись матчі кубка Макарівського району

Атрибут – Альтіс – 1:1 (попенальті 3:2) Першими зіграли два одвічні суперники з села Копилова – «Альтіс» та «Атрибут». Поєдинок, як завжди, супроводжувався непоступністю та боротьбою з обох боків. В основний час команди не змогли визначити переможця – 1:1. Серія пенальті теж була напруженою, адже воротарі команд старались на славу. І, все-таки, в цій раматичній дуелі сильнішим виявився «Атрибут». Команди в серії пенальті виконали по дев’ять ударів.

Колос (Бишів) – ФК Макарів – 1:2. В Макарові знову проводились два матчі. Спочатку грали між собою ФК «Макарів» та «Колос» (Бишів). При рівній грі в першому таймі відкрити рахунок вдалось бишівцям, а під кінець тайму макарівці зрівняли його.

Другий тайм також проходив рівно, але Макарову вдалось виграти з таким же рахунком, як їм це вдалось зробити з СК «Макарів» на попередній стадії.

Фоса – Колос (Мотижин) -2:6. На цьому ж полі грали між собою «Фоса» (Фасова) та «Колос» (Мотижин). Після впевненої перемоги над «Альянсом» у попередній стадії, Мотижин був явним фаворитом цього протистояння, що вони і підтвердили на полі. Впевнена перемога «Колоса» – і команда далі впевнено проходить у півфінал.

ФК Грузьке – Здвиж (Маковище) – 1:2. Паралельно проводився матч у Наливайківці, де зустрічались «Здвиж» (Маковище) та ФК
«Грузьке». Вдруге у цьому сезоні вдалось святкувати перемогу «Здвижу», і знову з різницею в один м’яч.

14 серпня на Макарівському районному Центральному стадіоні імені М.Х.Бруквенка відбудеться 1/2 кубка: