Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

Відсвяткували 399 рік народження


17 жовтня жителі Забуяння всі дружною сільською родиною святкували День села. Кожне місто чи село має свою історію, традиції та звичаї і наше – не виняток. Історія села багата й цікава, а традиції та звичаї предків передаються з покоління в покоління вже 399 років. Адже саме стільки виповнилось селу Забуяння! Вітав цього дня своїх односельчан сільський голова Михайло Герасименко, який зазначив, що Забуяння – прекрасне село, в якому живуть хороші та щирі люди. Побажав всім міцного здоро’я, достатку, радості, миру та любові. 

Поздоровлення з нагоди значної події отримали жителі села, які брали участь у антитерористичній операції. Також сільський голова вручив «Подяки» настоятелю церкви, директору школи, завідуючій дитячим садочком, керівнику ФАПом та спонсорам, які допомагають і роблять внески у розвиток та життєдіяльність села. Також відзначили старожилів села, тих людей, хто найстарший за віком, чиї скроні вкрила сивина,
чиї руки в мозолях, а життєва мудрість є повчальною книгою для молодшого покоління.

Далі розпочався святковий концерт, на якоку своїм співом та запальними танцями, привітали односельчан найменші жителі села. А яке свято без конкурсів та розваг? Тож проведено конкурс з поїдання вареників. Також для дітей організували розваги на батутах, солодку вату, а для дорослих – святкову дискотеку.

Не обійшлось без святкового частування ухою та пловом, короваєм та гарячим чаєм. А завершилось дійство святковим салютом, який подарував дітям та дорослим веселий настрій.

Свято вдалося на славу! Отож всі односельчани будуть з нетерпінням чекати наступного Дня села.

Залишити відповідь